Sorum var Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,912 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Unide bir arkadaşım vardı derya diye onunls telefonda oyun oynardık tatil günleri neyse bir gün yine oynuyoruz oyunda onun sevgilisi vardı ( şuan benim kaynım olur) dedi işte 4. Lazım durun ben kardeşimi çağırayım vs çağırdı o gün tanıştık ama gör birbirinizden nefret ettik uyuz olmuştum ya sonra neyse biraz zaman geçti bu arkadaşıma beni sormuş instasi var mı sosyal medya vs oda demiş onun öyle şeylerle işi olmaz vs tamam ten benlik kız arkadaşıma 2 hafta yalvarmıs nolur brbi tanıştır konuşmak istiyorum diye arkadaşım bana dedi dedim tamam konuşalım böyle konusmaya başladık 2. Ay da yüzük taktik ve evlendik 😂😂.şuan 1.5 yıllık evliyim ve 6 aylık bir Kayra paşam var bizim ki de böyle neye niyet kime kısmet anlayacgin normalde arkadaşım ve kaynım evlenecektu 😂😂onlar ayrıldı biz evlendik
Allah’ın dediği olur onlar vesile olmuş ne güzel kayra paşa olmuş bak Allah mutluluğunuzu daim etsin canım

Aman hiç sorma tanımasaymışım da olurmuş 🤣 şaka bi yana ben tanıyordum uzaktan pusuya yatmıştım zaten tanışmak için 😁 markette çay tadımı yaparken tanıştık sonra işte 4 yıllık evliyiz onunda benimde 2. Evliliğimiz seninki de baya öyle olmuş dediğin gibi geçen gün kupa görmüştüm üstünde abi deme lazım olur yazıyordu bilseydim alır sana gönderirdim 2 tane🤣🤣
Alemsin vallahi 😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canlar biraz uygulamaya değişiklik katayım dedim😂😂eşlerinizle nasıl tanıştınız 😊😊
Ben eşimle aynı iş yerinde çalışıyordum ikimizde güvenlik görevlisiydik eşim benden 10 yaş büyük olduğu için abi diyordum ben ona iş arkadaşlarım benden habersiz beni gösteriyorlar eşime oda beni belli bi süre izledikten sonra bana açılmıştı yani benimki biraz abi deme lazım olur misali oldu😂😂😂
Lise aşkı bizimki 😍 lisede bana açıldı teee buralara kadar geldik 🥰 İyi ki de olmuş çok şükür elhamdulillah 🌹

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet canlar biraz uygulamaya değişiklik katayım dedim😂😂eşlerinizle nasıl tanıştınız 😊😊
Ben eşimle aynı iş yerinde çalışıyordum ikimizde güvenlik görevlisiydik eşim benden 10 yaş büyük olduğu için abi diyordum ben ona iş arkadaşlarım benden habersiz beni gösteriyorlar eşime oda beni belli bi süre izledikten sonra bana açılmıştı yani benimki biraz abi deme lazım olur misali oldu😂😂😂
Bizimkisi çok maceralı 🤣 biz internetten tanıştık ama yengem eşimin köyünden ailemde onun aile büyüklerini tanırlar neyse bana faceden istek atmıştı bende yanlışlıkla siliceğime kabul etmişim askerdi ozaman hakkaride mesaj attı konuşmaya başladık filan derken aramız kötüleşti ayrılcam bu askerden kaçtı gelip beni görmek için barışmam için baktılar olmuyor bunu izne gönderdiler oda gelir gelmez geldi babamla tanıştı 6 7 ay sonra askerlik bitti isteme oldu nişan filan tabi o sırada olaylar olup nişan atıldı da neyse işte 8 ay nişandan sonra evlendik 7 yıldır evliyiz çok şükür 3 tane çocuğumuz var olaylı şeyler yaşasakta iyiki olmuş diyorum ❤❤

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
benim esim
Rusiyada ben Azeryayccanda yasyordim Azerrbeycana gelende beni kursa giderken gorub begenmisdi 😀daha sonra sosiyal sebekeden yazdi 2 ay yazisdiq sonra isdeme nisan oldu karanitamda evlendigim
icin toy olmadi amma gelinlig geydim tabi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Biz çocukluk arkadaşıyız hala der sen küçükken arkadaşım eşek şarkısını çok söylerdin 😂😂 köyün çocukları hep beraber piknik yapardık fişek patlatırdık. Öyle oldu eşimin sünnet düğününe bile gitmiştim annelerimiz de arkadaştı aybu köyden 😂😂 sünnet cemiyeti düğün cemiyeti hep onun peşindeyim 😄 ergenliğe girdikten sonra kız erkek illa soğukluk oluyor o zamanlar uzaktan görürdük ama selam sabah olmazdı. 17-18 yaşlarında instagramdan yazdı bi tersledim erkeklerle sohbet etmiyorum diye 😂😂 sonraki sene tekrar yazdı cevap verdim ben de hoşlandım büyüdükçe yakışıklı olmuş 🤣🤣🤣

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Bizimki çocukluk aşkı canım 🥰 7. Sınıftayken biraz karışık bir şekilde tanıştık eşimle. İlk açıldığı andan beri o küçücük yaşıyla seninle evleneceğim ben diyordu🙈 Ben okumaya devam ettim, o bıraktı. Lise bittiği gibi benden habersiz annesini bize yollamış konuşmak için. Bizimkiler karşı çıktılar küçük olduğum için, tabi annemde kaç kez telefonda yakalamıştı konuşurken hep ayrıldım diyordum🤦 Eşim olmazsa kaçar misin benimle dedi, hayır dedim ailem ikna olana kadar cabalayacagiz. Anneme eşim olmazsa kaç yaşında olursam olayım başkası da olmayacak dedim. Annem işin ciddiyetini anlayınca babamı, abilerimi(5 tane🙈) ikna etti. Çok şükür 6 yıllık evliyiz. 5 buçuk yaşında minnoş bir kızım var, 37 haftalık diğer kuzum da yolda inşallah 🥰🙏

Belkiss

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de markette çalışıyordu. Bende üniversiteyi bitirdim sınava hazırlanırken part time aynı markette çalışıyordum. Çok koştu peşimde evlenelim diye bense atanacağım ders çalışıyorum diye hiç tinlamadim. Sonra bir kaç ay kadar görüştük beni kendine aşık etmeyi başardı. Ne olduysa ayrıldık. Markette doldurmuşlar iyice sizden olmaz evlendiginiz de mutlu olamazsınız diye. Ama arada aşk olunca tekrardan başladık ve 4 ay içinde evlendik 7 yıllık evliyiz iki oğlum var kızımın dünyaya gelmesine 22 gün var. Çok mutluyuz. Çokta güzel anlaşıyoruz. Sonuç itibariyle evlilik aşkı öldürmedi daha da bağlandık birbirimize..💞💞

Tüm sayfalar yüklendi.