Sorum var Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,934 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız 🤔
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum her zaman diyoruz bizde siz vesile oldunuz diye yok ben Ankara'da eşim Kırklareli'nde nasıl bulaqcktik birbirimizi 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bir Karadeniz li olarwk seni iyi anlıyorum sanırım bizim micaza ters her şeye evet demek. 😂😂 Bende her şeye tamam olur diyemiyorum ters ise sıkıntı oluyor eşim gilinde bazı şeyleri bizden farklı sana atvsiyem aklına yatmayan şeye tamam deme ileri de hiç önünü alamazsın 😘
Kaynana gorumcek pek alıngan eşimi dolduruyorlar canım sonra huzurum kaçıyor birgün patladim gorumcegi eve çağırdım hesaplaşmaya o günden sonra biraz daha dikkat ediyorlar ama yine de sevmedim mi sevemiyorum huyum kurusun 🤦

Kız ben ilk buluşmaya ablamla gitmiştim fotoğraflarda o kadar güzel görünüyordu ki gözüme gördüğüm an abla bumuymuş ercan diye şoka girdim 😂
Sen güzelsin ya canım ondan şoka girmissindir 😊🌹

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canlar biraz uygulamaya değişiklik katayım dedim😂😂eşlerinizle nasıl tanıştınız 😊😊
Ben eşimle aynı iş yerinde çalışıyordum ikimizde güvenlik görevlisiydik eşim benden 10 yaş büyük olduğu için abi diyordum ben ona iş arkadaşlarım benden habersiz beni gösteriyorlar eşime oda beni belli bi süre izledikten sonra bana açılmıştı yani benimki biraz abi deme lazım olur misali oldu😂😂😂
Benim hikayem biraz farklı ben İzmir'de oturuyordum eşimde İzmir'de askerlik yapıyor cezaevinde görevli tabii ben bilmiyorum ve tanımıyorum amcam bir hicra sebebiyle kısa dönem cezaevi'ne girdi ben ona kızdığım için ziyaretine gitmiyordum o da beni çok özlediğini yanıma gelsin diye haber göndermiş ben de dayanamadım gittim kapıda askerler görev yapıyordu içinde de benimki telefon içeriye alınmadığı için telefonları askerlere teslim ettik benim telefonum açık kalmış sen uyanık git cezaevinin arkasına benim telefonumdan kendi telefonunu çaldır ve numaram ona gitmiş o şekilde bir süre beni arayıp rahatsız etti ve ben kabul etmedim sonra takdiri ilahi 3 oğlum var bir de kız bekliyorum Allah'ın izniyle 17 seneye gireceğim Rabbime çok şükür iyi ki de olmuş diyorum rabbim böyle bir mutluluğu herkese nasip etsin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Evet canlar biraz uygulamaya değişiklik katayım dedim😂😂eşlerinizle nasıl tanıştınız 😊😊
Ben eşimle aynı iş yerinde çalışıyordum ikimizde güvenlik görevlisiydik eşim benden 10 yaş büyük olduğu için abi diyordum ben ona iş arkadaşlarım benden habersiz beni gösteriyorlar eşime oda beni belli bi süre izledikten sonra bana açılmıştı yani benimki biraz abi deme lazım olur misali oldu😂😂😂
Eşimle kavga ederek tanıştık biz 😅 eşim bana kağıt yollamış numarasını yollamış bende ona sen her gördüğün kıza numaranı mı yolluyorsun falan filan siz erkeklerden siz kadınlara derken baya tartışmıştık eşimde bu tartışma böyle bitmez yüzyüze bir gelip bu konuyu konuşalım demişti bide yüzyüze tartışalım dedi derken gittim yüzyüze tartışma yaşamadık güldük konuştuk çay kahve içtik langırt oynadık komik ama baya 😂😂 yendim onu hep öyle lunaparka gittik gezdik derken dediki ben ciddi düşünüyorum yani öyle gezip tozup olmadı demek için gelmedim peşinden evlenme niyetin varsa aynı yolda yürüyelim dedi öyle kısa sürede evlendik biz bazen pişman olsam da iyi adamdır 😁

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah maşallah mutluluğunuz daim olsun 😊🥰benim ailem de istemedi hem yaş hem kültür farklılığından dolayı ama eşimi tanıdıkça ön yargıları kırıldı çok şükür
Bizimkiler tanıma fırsatı vermedi ki, engel koydular markete bile gitsem peşimden babam gelirdi. Kaçmama sebep oldular ama şükür herşey yoluna girdi 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız ben ilk buluşmaya ablamla gitmiştim fotoğraflarda o kadar güzel görünüyordu ki gözüme gördüğüm an abla bumuymuş ercan diye şoka girdim 😂
😂😂Aaa enişte duymasın bunu 😂😂

Kaynana gorumcek pek alıngan eşimi dolduruyorlar canım sonra huzurum kaçıyor birgün patladim gorumcegi eve çağırdım hesaplaşmaya o günden sonra biraz daha dikkat ediyorlar ama yine de sevmedim mi sevemiyorum huyum kurusun 🤦

Sen güzelsin ya canım ondan şoka girmissindir 😊🌹
Allah yardım etsin canım valla zor hele de dolduruşa gelen bir erkek varsa daha da zor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biz de aynı iş yerinde tanıştık kuzum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.