Eşinizle nasıl tanıştınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SosyalAnne tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,953 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız?
Konbuyu başlatan SosyalAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haviş🌾

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Değerli gebeliktakibim üyeleri eşinizle nasıl tanıştınız. Severek mi görücü usulumü. İlk andaki duygularınız devam ediyor mu.

Benim eşim annemin halasının torunu bir nevi uzaktan akrabam severek isteyerek evlendim. Birbirimize gidip gelirken hoşlanıp evlendik. Birbirimize olan sevgimiz hala ilk günkü gibi 3 çocuğum var 1 kız 2 erkek çocuğumuz var.
Sivaslıyız. İstanbulda oturuyoruz
Beni pazarda gormus esim saticidi alis veris yaptim kavga ederak pesimden cok kostu hic sevmedim istemedim. Her gun karsima cikardi biz koyde oturartyk esim seherde her gun bizim koyde gezerdi sevdigim var desemde bi gunde cok sevyorum die yalvardi bende oo zamanlar sevgilim ile kavga etmistim oo an bosluguma geldimi tm gonder annenleri desem gondermis bide ablami gormezlermi kayynlarim birisini alamiyorlar daha ablama yapisdilar ikisinide ver bize iki oglumada babamlar tmm dedi ole cifte dugun yaptik kocami ilk oglum dogana kadar sevmedim nefret etdim resmen su an 3 cocugim var 2 oglum 1 kizim 11 yillik evliyim cok sukur su an mutluyum esimin ickisi yok kumari yok cocuklari icin kosturyor hic bi eksigim yok bi tek Annesinin oglu annesinj cok sever 😉😘😅

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Değerli gebeliktakibim üyeleri eşinizle nasıl tanıştınız. Severek mi görücü usulumü. İlk andaki duygularınız devam ediyor mu.

Benim eşim annemin halasının torunu bir nevi uzaktan akrabam severek isteyerek evlendim. Birbirimize gidip gelirken hoşlanıp evlendik. Birbirimize olan sevgimiz hala ilk günkü gibi 3 çocuğum var 1 kız 2 erkek çocuğumuz var.
Canım bizi akrabalar tanıştırdı 1 yıl sonra evlendik kocamı hala çok seviyorum ama bazen çok çekilmez oluyor gerçekten 1 kîz 2 oğlum var kızım 14 ortanca 9 ufaklıkta 9 aylık

Aysem

Kayıtlı Üye
rank

Eltim(çocukluk arkadaşım) kaynım var ruh ikizin derdi hep hiç denk gelip görmemiştik birbirimizi bigun tanistirdi bizi Ekim'de tanıştık Kasım'da isteme Aralık'ta Nişan ocakta nikah 😂😂 Mart'ta da düğün vardı pandemi sağolsun yaza kaldı🤭 2yildir hergun şükür ediyorum ben çok razıyım seviyorum eşimi Allah'ta iki cihanda razı olsun eşimden şimdi prensesimizi bekliyoruz🤲🐣

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank

BENİM EŞİMİN ANNESİ YÜZÜNDEN KİMSE EŞİME KIZ VERMİYORDU 30 YAŞINDA GEZE GEZE İZMİRDEN MARDİNE GELDİ BİR AKRABA SONUCU TANIŞILDIK ANNESİ BANA AŞIK OLDU İSTEDİ 2. GÜN NİŞAN YAPTIK TANIMADAN ETMEDEN SORMADAN SORUŞTURMADAN NİŞANLANDIK BENİ İSTEYEN BABA TARAFI ARAMIZI BOZMAYA ÇALIŞTI VE BAŞARAMADILAR 3 AY EŞİMLE KONUŞUP TANIŞTIK VE EŞİM BANA AŞIK OLDU ANNESİ İSTEMEDİ ONU EVLATLIKTAN RETTEDİ ODA BUNA RAĞMEN ALDI ABİSİNİ DAYISINI GELDİ İSTEDİLER KENDİ DÜĞÜNÜMÜZÜ KENDİMİZ YAPTIK ŞİMDİ BU AİLEYE GİRDİĞİME PİŞMANIM AMA 😍EŞİME AŞIĞIM😍4 YIL OLDU ANNESİ ELİNDEN GELDİĞİNDEN FAZLASINI YAPTI BİZİ AYIRMAK İÇİN HALA UĞRAŞIYORLAR BİZİMLE ODA VE 6 KIZIDA CADI ELTİMDE AMA EŞİM NOLURSA OLSUN SENİ BIRAKMAM DİYOR EN SON ÇOCUK YOK BIRAK DEDİ VE ŞUAN 14 HAFTALIK HAMİLEYİM ŞÜKÜR🤗

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank

Kendisi patronumdu. 2 hafta görüştük 3.hafta ailesi istedi nişan yapıldı. 5.yıla giricez artık. İkizlerim var , şuanda 28 haftalık hamileyim hamdolsun ❤️ bazen güzel şeyler ani olur 🌼

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank

Benim eşim yan komsumuz ev almak icin geldigimiz mahallede sünnet düğünü vardı esimin sünneti ablama esimi gösterip ne kadar tatli çocuk demiştim evi aldık uzun bir süre platonik sevdim sonra kendime aşık ettim çıkmaya başladık gizli sakli aileler biraz dusman gibiydi yer davasi yüzünden uzun süre savas verdik sonunda biz kazandik evlendik bi oğlum var 5 yasinda ikinciye hamileyim şimdi kızım olucak nasipse 34 haftadayim 🥰 esim izmirli ben Ardahan liyim izmirde oturuyoruz

Haviş🌾

Kayıtlı Üye
rank

Ortak bir arkadaş sayesinde tanıştık sosyal medyadan 10 yıl bekledik birbirimizi ünv okudum ayrılıklar oldu ama sonunda evlendik 8 aylık evliyiz 🤗 şükür eşimle aram çok iyi 5 aylık gebeyim eşim çok anlayışlı çok düşünceli hastayken hep yardım ediyor bana 🤲🏻 biz hala ilk günkü gibiyiz çünkü biz çok çektik kavuşmak için çok bekledik birbirimizi 🤧 uzaktik birbirimize mesafe vardı aramızda 😎 aştık bütün engelleri şimdi oglumuzu sağlıcakla kucağımiza alıp tam bir aile olmayı diliyoruz.🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar