Eşinizle nasıl tanıştınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SosyalAnne tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,862 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız?
Konbuyu başlatan SosyalAnne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haviş🌾

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Değerli gebeliktakibim üyeleri eşinizle nasıl tanıştınız. Severek mi görücü usulumü. İlk andaki duygularınız devam ediyor mu.

Benim eşim annemin halasının torunu bir nevi uzaktan akrabam severek isteyerek evlendim. Birbirimize gidip gelirken hoşlanıp evlendik. Birbirimize olan sevgimiz hala ilk günkü gibi 3 çocuğum var 1 kız 2 erkek çocuğumuz var.
Sivaslıyız. İstanbulda oturuyoruz

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Ben bı kış günü bu zamanlar yine dağa gitmiştim yürüyüşe gezmeye falan yol kenarında yürüyordum telefon çaldı konuşmaya başladım sonra yoldan bir motorlu geçti ama bakmadım bile kimdir diye sonra neyse eve döndüm aradan iki saat falan geçti o zamanlar liseye gidiyordum faceye girdim okul arkadaşımdan mesaj geldi benim bı arkadaşim var motorla geçerken seni gördü kim bu kız diye sordu bende ben tanıyorum bizim okulda falan dedim dedi meğer beraber geziyorlarmis onlarda konuşmamı istedi seninle tanışmak istiyor çok iyi falan diye önce istemedim ama sonra konuşmaya başladık on beş gün falan sonrada ilk buluşmamız oldu ilk buluşmada evlenme teklifi etti kabul ettim üç ay görüştük sonra istemeye geldi bir yıl nişanlı kaldık sonra evlendik

Merve Pekşen

Kayıtlı Üye
rank
İlk görüşte aşk dedikleri bu olsa gerek. Eşimle bir mekanda karşılaştık direk “sizi tanımak istiyorum”dedi “bu biraz ani olmadı mı?” diye cevaplasamda o günden sonraki buluşmamızda sevgili olmuştuk.❣️Sevgili olduktan 1 ay sonra evlenmeye karar verdik. Bir yıl içinde tanışıp sevgili olduk, nişanlandık, evlendik, ikizlerime hamile kaldım🥰 İyikim❣️

Ben eşimle ortaokulda tanıştım kız arkadaşım vasıtasıyla o tanıştırdı 3 yıl okulda sevgili olduk sonra onlar İstanbula taşındı hiç görüşemedik 4 yıl sonra tatile memlekete geldi onu yine gördüm tekrar konuşmaya başladık 4 yılda öyle sevgiliydik sonra da evlendik 8 yıldır evliyiz yani ben eşimi 15 yıldır tanıyorum ve onu çok seviyorum iyiki evlenmişim şu an bi kızımız var 5 yaşında ve 5 aylıktahamileyim😊😊😊😍😍

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Esimin arkadasini taniodm kurban bayramiydi bulusmak icin sozlestk bnmde yanimda kz arkadasm vardi onlarda uc kisi gelmisler sonra tanistrdi bizi el sikisirken elimi tuttu uzun sure birakmadi bakistk sonra arkadsm eve gdince bana sende o cocukla ciksana falan dedi bnde dedim o yakisikli cocuk bni istemez sonra esimin arkadasni aradk ddk bole bole die esimde bnle cikmak istemis onada arkadaslari o kz seni istemez falan demisler olece sevgili olduk 10sne sevgiliydk sonra nsanlandk falan 8senelik evliyiz bir kizimz var

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Değerli gebeliktakibim üyeleri eşinizle nasıl tanıştınız. Severek mi görücü usulumü. İlk andaki duygularınız devam ediyor mu.

Benim eşim annemin halasının torunu bir nevi uzaktan akrabam severek isteyerek evlendim. Birbirimize gidip gelirken hoşlanıp evlendik. Birbirimize olan sevgimiz hala ilk günkü gibi 3 çocuğum var 1 kız 2 erkek çocuğumuz var.
Sevgili admin♥️☺️
Biz görücü usulü evlendik, eşim çarşıda görmüş beğenmiş beni sonra ailesi geldi istediler üç ay hayır diyerek direndim ama sonuç şuan bir buçuk yıllık evliyim ve dokuz aylık bir bebeğim var çok şükür 🙏♥️ . Duygularımız ilk günkü gibi hâlâ devam ediyor çok şükür gün geçtikçede artıyor eşimi çok seviyorum 🙏
Size de maşallah admin rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah 🙏☺️. ( Postu gördüm , konuyu yeniden açalım istedim☺️🤭).

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Benim ewim beni gorub sevmiw goruculerini gonderdi canim ben sonradan sevdim cok kotu huylari var ewim yandan kalbim kirilmiw dogumda yanimda olmadigi icin sevgim varmi yokmu bende bilmiyorum amma asil olan ailede hormet benimde ewime hormetim sonsuz

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank

Ben sosyal medyadan tanıştım ilk kafede buluştuk ilk gördüğümde çok hoşlandım 😊 1 yıl sevgili olarak devam ettik 1 yıl nişanlı kaldık sonra da evlendik 🥰 şuan ona olan duygularım daha yoğun daha iyi tanıdım onu çok seviyorum 😊

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Bizde Twitter da tanıştık 14 gün konuşup buluştuk. 1 yıl sevgili olarak takıldık. Evlilik teklifinden bir ay sonra sözlendik. 10 ay kadar da sözlü kalıp evlendik. Evleneli 9 ay oldu, 6 aylık hamileyim. Bi oğluşumuz olucak inşAllah 💙 Çok büyük sıkıntılar çektik ama yine olsa yine eşimle evlenirim. Ona aşkımın bi tarifi yok ❤️ Rabbim cümlemizin yuvasına huzur mutluluk sağlık bereket versin. 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar