Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,007 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar ben 18+3 hamileyim bakalım sizde durumlar nasıl? Karnım artık çıktı, merdiven çıkarken bile nefes nefese kalıyorum. Kollarımda ve ayaklarımda damarlar geriliyor gibi hissediyorum ve ağrı içinde uyanıyorum. Sanırım artık bebeğin hareketlerini hafif bir şekilde hissediyorum ama emin olamıyorum. Onun dışında iştahım hala eskisiyle aynı çok yemiyorum. Vitamin almaya özen gösteriyorum D vitamini B11 ve tabiki yiyeceklerden aldığım diğer vitaminlerle dahil. Bakalım siz neler yapıp nelerle nasıl başa çıkıyorsunuz?
Canım maşallah 🧿 rabbim öncelikle sağ salim almayı nasip etsin bebeğini kucağına 🥰bende 36 +1 haftalık gebeyim ikincisi ne 26 gün kaldı hayırlısı ile inşallah hepimiz sağ salim alırız bebeklerimizi🙏😇

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar ben 18+3 hamileyim bakalım sizde durumlar nasıl? Karnım artık çıktı, merdiven çıkarken bile nefes nefese kalıyorum. Kollarımda ve ayaklarımda damarlar geriliyor gibi hissediyorum ve ağrı içinde uyanıyorum. Sanırım artık bebeğin hareketlerini hafif bir şekilde hissediyorum ama emin olamıyorum. Onun dışında iştahım hala eskisiyle aynı çok yemiyorum. Vitamin almaya özen gösteriyorum D vitamini B11 ve tabiki yiyeceklerden aldığım diğer vitaminlerle dahil. Bakalım siz neler yapıp nelerle nasıl başa çıkıyorsunuz?
Selam guzel anne adayi🥰 bizde 37+3 olduk doğuma soonnnn 8 gün kaldı 😍 kendimi balina gbi hissediyorum cok yoruldum artk😣 heryerim ağrıyor günleri iple cekiyorum vala canim bizde de durumlar böyle 🤦‍♀️

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Selam guzel anne adayi🥰 bizde 37+3 olduk doğuma soonnnn 8 gün kaldı 😍 kendimi balina gbi hissediyorum cok yoruldum artk😣 heryerim ağrıyor günleri iple cekiyorum vala canim bizde de durumlar böyle 🤦‍♀️
Aay aynı ben bende diyorum balina gibi oldum yoruldum artık ve 36+1 olmasına rağmen

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aay aynı ben bende diyorum balina gibi oldum yoruldum artık ve 36+1 olmasına rağmen
Vala canım ya sıkıldım dogurmak istiyorum 😖🤣 surekli goguslerimi nemlendiriyorum bi lansinoh suruyorum bi zeytinyagi aman unutma sende smdiden yap ben kizimda cok cektim emzirirken bunda insallah yasamam ayni seyleri cok korkuyorum😖🥺 emzirirken gogsu catlayan kanayan arkadaslarimiza cok üzülüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hic sorma hele tatli seyleri cok yiom ne bulduysam valla caniniz cekmesin canm onume 1tepsi baklava koysalar bi oturusta bitirim o derece🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapcak bisi yok canim olaun biz yiyelim bebisimiz kilolansin
😂😂 Ben de tatlı istiyorum ama çok aşırıya kaçmadan yiyorum kuzum valla yoksa sabahın 5inde filan ağzıma şeker atıyorum canım çektiği için 😅

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Vala canım ya sıkıldım dogurmak istiyorum 😖🤣 surekli goguslerimi nemlendiriyorum bi lansinoh suruyorum bi zeytinyagi aman unutma sende smdiden yap ben kizimda cok cektim emzirirken bunda insallah yasamam ayni seyleri cok korkuyorum😖🥺 emzirirken gogsu catlayan kanayan arkadaslarimiza cok üzülüyorum
Yaben bişey sürmedim goguslerime ama karnıma çok sürdüm şuan da göğsümde bir ağrı çatlak vs. Yok surmelimiyim yinede

damla2100

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 14+2halsizlik yorgunluk mide bulantısı beni mahfediyor bı an önce bunları geride bırakmak istiyorum bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar