Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,998 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Selam guzel anne adayi🥰 bizde 37+3 olduk doğuma soonnnn 8 gün kaldı 😍 kendimi balina gbi hissediyorum cok yoruldum artk😣 heryerim ağrıyor günleri iple cekiyorum vala canim bizde de durumlar böyle 🤦‍♀️
35+5 ten selam lar son 19 günüm yemin ederim beni anlatmışsın oturup ağlıyorum sürekli balina gibi oldum diye

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yaben bişey sürmedim goguslerime ama karnıma çok sürdüm şuan da göğsümde bir ağrı çatlak vs. Yok surmelimiyim yinede
Kuzum hic vakit kaybetme bak cok aci cekersin sonrasında 😖 zaten simdi bende de aci catlak vs bisey yok ben dogumdan sonra olacaklari önlemek icin simdiden basladim nemlendirmeye uclarina muhakkak ya zeytinyagi sur ya lansinoh krem basla ama muhakkak sur emzirirken kimsenin aci cekmesini istemyorum🥺

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum hic vakit kaybetme bak cok aci cekersin sonrasında 😖 zaten simdi bende de aci catlak vs bisey yok ben dogumdan sonra olacaklari önlemek icin simdiden basladim nemlendirmeye uclarina muhakkak ya zeytinyagi sur ya lansinoh krem basla ama muhakkak sur emzirirken kimsenin aci cekmesini istemyorum🥺
Hiç birşey kullanmayan ben

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
35+5 ten selam lar son 19 günüm yemin ederim beni anlatmışsın oturup ağlıyorum sürekli balina gibi oldum diye
Hele banyoda ciplakken kendimi taniyamiyorum🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç birşey kullanmayan ben
Hemmmmeeennn basliyosun ozaman senin ilk hamileligin olmali yoksa o emzirme acisini cekmis olsaydın 6. Ayda baslardin vala kuzum surmeye🤣🤣🤣🤣

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız değilmişim ne güzel piskolojim çok bozuldu kızkmdan sonra süper kilo vermiştim istediğim fiziğe kabçvuşmuştum rahatlamıştım şimdi tekrardan duba gibi olmak koymuyor desem yalan olur nasıl vericem diye saatlerce düşünüyorum 🤣🤣🤣🤣❤️

Hemmmmeeennn basliyosun ozaman senin ilk hamileligin olmali yoksa o emzirme acisini cekmis olsaydın 6. Ayda baslardin vala kuzum surmeye🤣🤣🤣🤣
Yok kuzum ikinci hamileliğim ilkinde meme ucum kopmak üzereydi öyle büyük acı çektim bundada bir türlü nasip olmadı desem henüz kendi çantamı bile hazırlayamadım bebeğimin herşeyi hazır ama bnm bitane bile birşey yok

Yok kuzum ikinci hamileliğim ilkinde meme ucum kopmak üzereydi öyle büyük acı çektim bundada bir türlü nasip olmadı desem henüz kendi çantamı bile hazırlayamadım bebeğimin herşeyi hazır ama bnm bitane bile birşey yok

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız değilmişim ne güzel piskolojim çok bozuldu kızkmdan sonra süper kilo vermiştim istediğim fiziğe kabçvuşmuştum rahatlamıştım şimdi tekrardan duba gibi olmak koymuyor desem yalan olur nasıl vericem diye saatlerce düşünüyorum 🤣🤣🤣🤣❤️

Hazirla yavastan senin cantani da kuzucum ani bi agri falan olur. Bende cok cektim kizimdayken o gogus catlagindan hatirlamak bilr istemiyorum ne yaptiysam fayda etmemişti inan varya sezeryandan korkmuyorum gogsumun catlamasindan korktugum kadar😖 okadar yani düşün 🤣 simdiden basladim nemlendirmeye insallah dogum sonrası gene ayni seyleri yasamam bakalm🤦‍♀️

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Hazirla yavastan senin cantani da kuzucum ani bi agri falan olur. Bende cok cektim kizimdayken o gogus catlagindan hatirlamak bilr istemiyorum ne yaptiysam fayda etmemişti inan varya sezeryandan korkmuyorum gogsumun catlamasindan korktugum kadar😖 okadar yani düşün 🤣 simdiden basladim nemlendirmeye insallah dogum sonrası gene ayni seyleri yasamam bakalm🤦‍♀️
İlki kadar zor olmaz canım emzirme konusu benide doğum korkutuyor ❤️🥰 da napalım doktora dicem bebeğimi gördükten sonra uyut beni 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar ben 18+3 hamileyim bakalım sizde durumlar nasıl? Karnım artık çıktı, merdiven çıkarken bile nefes nefese kalıyorum. Kollarımda ve ayaklarımda damarlar geriliyor gibi hissediyorum ve ağrı içinde uyanıyorum. Sanırım artık bebeğin hareketlerini hafif bir şekilde hissediyorum ama emin olamıyorum. Onun dışında iştahım hala eskisiyle aynı çok yemiyorum. Vitamin almaya özen gösteriyorum D vitamini B11 ve tabiki yiyeceklerden aldığım diğer vitaminlerle dahil. Bakalım siz neler yapıp nelerle nasıl başa çıkıyorsunuz?
Benim bir ağrım sıkıntım olmuyor şükür yürüyorum her gün ama merdiven yoruyor evet 13.haftada göbek çıktı 23.haftadayız göbeğim var maşallah ama kendimi iyi hissediyorum umarım daha çok kilo almam 😅

Tüm sayfalar yüklendi.