Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,999 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eveeet anlatın bakalım nasıl gidiyor?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Kız bende oyleyim ya🤦‍♀️ simdi cok rahatim ama son 1 gun kala beni gör artk😬
🤣🤣🤣 Sabahlara kadar konu açıp uyutmam sizi sanırım son gün o kadar senide biz yanlıx bırakmayız üzülme ❤️🥰 rabbim sağ sağlim girip çıkmayı nasip etsin evlatlarımıza kabuşalım bebişlerimizi kucağımıza alıp çıkalım inşallah ❤️❤️

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
İlki kadar zor olmaz canım emzirme konusu benide doğum korkutuyor ❤️🥰 da napalım doktora dicem bebeğimi gördükten sonra uyut beni 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Süper çözüm bunu bende isteyeceğim doktordan 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣🤣 Sabahlara kadar konu açıp uyutmam sizi sanırım son gün o kadar senide biz yanlıx bırakmayız üzülme ❤️🥰 rabbim sağ sağlim girip çıkmayı nasip etsin evlatlarımıza kabuşalım bebişlerimizi kucağımıza alıp çıkalım inşallah ❤️❤️
Bu ara zaten bişey olmuş bana uyuyamıyorum gece 3-4 benim gözler faltaşı 🤷🤷 yani sabaha kadar durup yorum yapabilirim no problem 😅😂😅😂

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Süper çözüm bunu bende isteyeceğim doktordan 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu ara zaten bişey olmuş bana uyuyamıyorum gece 3-4 benim gözler faltaşı 🤷🤷 yani sabaha kadar durup yorum yapabilirim no problem 😅😂😅😂
🤣🤣 Haksızmıyım ama ilk beş fk da bebeği görüyoruz sonrasını görmesekte olur uyku konusunda malsef bende öyleyim aslında cok uykum varmış gibi ama bir türlü uyuyamıyorum 🤣🤣🤣😍

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣 Haksızmıyım ama ilk beş fk da bebeği görüyoruz sonrasını görmesekte olur uyku konusunda malsef bende öyleyim aslında cok uykum varmış gibi ama bir türlü uyuyamıyorum 🤣🤣🤣😍
Böyle birkaç ay uyusak iyi olur o arada tutup emzirsinler falan sıkıntı değil ama ben duymayayım uyuyayım off ilk üç-dort ay bebek uyumaz ağlar göğüsler yara halsizlik uykusuzluk yine yangınlar yine biz durumundayız şuan 😂😂 evet yorgunum ama uyuyamıyorum yani dalamiyorum bilmiyorum neden normalde gebeler uyur 😅😅

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımsınnnnn duygulandirdin beni😪😥❤❤❤ senin dogumuna ne kadar kaldi kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.