Evet kizlar kilo verme karari 😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Evet kizlar kilo verme karari 😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,225 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Evet kizlar kilo verme karari 😀
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O zaman bende tarçınlı su içiyordum.ya içine o zaman limon kesip atiyim cnm inşallah veririz ya valla benmde hedefim 60 lar 😀 çok güzel tarzlar var bende giymek istiyorum coxuklardan vakit bulup gün içinde sporda yapmaya çalışıyorum inşallah başarıcaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Delisin ya 😀 bnm yenilensin de buda fazla

Delisin ya 😀 bnm yenilensin de buda fazla

Onlarda bir bakim bari cnm ah keşke o fit vucud genetik bizdede olsa bizde maşallah kalça basen mesur 😀
Ahaha senin ki yenislen kuzum

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar esimin tek kelimesiyle inat edip kilo vermeye karar verdim tabi bende çok kilo aldım farkindayim ama pek umursamiyordum ama 5 gündür diyete girdim ve kilo verme serivenim başladı 😀 çok zorlanıyorum ama pes etmicem şuan başlangıç kilom 98

Sabah kahvaltı diyete uygun 11 12 arası
Saat 4 de sade Türk kahvesi tarçınlı 1 paket from buskivi akşam 7 den sonra kesinlikle yemek yemiyorum 7 de normal kendim diyete uygun birseyler yapıyorum ekmek kesinlikle yok abur çubuk hamur işi kestim gün içinde de 2 litre bazen 2 bucuk litre tarçınlı su içiyorum hedefim 60 kilo peki kızlar sizin yaptığınız bu nu yaptım çok iyi zayıfladım dediğiniz birsey var mı söylerseniz denerim 😀 yaza manken gbi olmam lazım 😀😀 özellikle basen kalçadan gitmesi lazim
Merhaba inşallah istediğin kiloya inersin.bende diyet yaptım iki sene önce 10 kilo verdim tam istediğim fiziğe gelince hamile kaldım.benim diyetinde kahvaltıda iki yumurta bol yeşillik domates salatalık (yazın bunlar kışın tuketilmeyecek) avucum kadar peynir.iki öğün aradinda kesinlikle en az beş saat olacak o arada tereyağli bbuyuk fincan türk kahvesi şeker yok .bir nohut büyüklüğünde bile ağzıma hiç birşey atmiyordum.aksamda 6 _7 gibi doyana kadar sebze yemeği haftada bir defa bulgur yeme hakkım vardı pilav makarna hepsi yasak.ekmek yasaktı ama ben ufak bir parcal yiyordum.ama en önemli şey beyninde bitireceksin bu olayı ben diyet yapıyorum ben kilo vericem diye sürekli kendine telkinde bulun.tabiiki bol bol su.

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba inşallah istediğin kiloya inersin.bende diyet yaptım iki sene önce 10 kilo verdim tam istediğim fiziğe gelince hamile kaldım.benim diyetinde kahvaltıda iki yumurta bol yeşillik domates salatalık (yazın bunlar kışın tuketilmeyecek) avucum kadar peynir.iki öğün aradinda kesinlikle en az beş saat olacak o arada tereyağli bbuyuk fincan türk kahvesi şeker yok .bir nohut büyüklüğünde bile ağzıma hiç birşey atmiyordum.aksamda 6 _7 gibi doyana kadar sebze yemeği haftada bir defa bulgur yeme hakkım vardı pilav makarna hepsi yasak.ekmek yasaktı ama ben ufak bir parcal yiyordum.ama en önemli şey beyninde bitireceksin bu olayı ben diyet yapıyorum ben kilo vericem diye sürekli kendine telkinde bulun.tabiiki bol bol su.
Tereyağlı süt kahvesini ilkez duydum o ne ise yarıyor ki yağ değil mi sonuçta kuzum tadı nasıl oluyor peki

Ahaha senin ki yenislen kuzum
😀😀 hamilelik nasıl gidiyor canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son düzenleme:

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Seninki hizliymis o zaman canım benim

Keşke ben de çıkmasam yaa
Allahım ya hızlı ne ama🤣🤣🤣🤣tövbe estağfurullah Tövbe

Sümeyra seni sürekli tuvalete çıkaracak şeyi söyliyim.mi bana edersin inanki
Neymiş o kuru kayısı veya kuru incir mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allahım ya hızlı ne ama🤣🤣🤣🤣tövbe estağfurullah Tövbe

Yok canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Acı çehre çayı canım kesinlikle çok iyi geliyor aktarlarda satılıyor eşim kendi için almıştı kabızlık için baya iyi geldi gerçekten
Bende alıyım bari çünkü wc çıkamadığım için de kilo vermem yavaşlar 1 hafta 10 gün anca çıkıyorum rahatlardim

Bu arada arveles ağrı kesici içsem azda olsa acaba kanamami kesmezmi ya bunaldım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tereyağlı süt kahvesini ilkez duydum o ne ise yarıyor ki yağ değil mi sonuçta kuzum tadı nasıl oluyor peki

😀😀 hamilelik nasıl gidiyor canım
Şükür iyi birtanem bugün evler süpürdüm ağrıdan ölüyorum resmen

Tüm sayfalar yüklendi.