Evet kizlar kilo verme karari 😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Evet kizlar kilo verme karari 😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,078 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Evet kizlar kilo verme karari 😀
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok cnm emzirmiyorum 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında esimin de göbeği çok 😀 3 çocuk doğurdum diyorum da hazır cevap nice doguranlar var diyor kiz laf yetişmiyor ki o rahat tabi

Aslında esimin de göbeği çok 😀 3 çocuk doğurdum diyorum da hazır cevap nice doguranlar var diyor kiz laf yetişmiyor ki o rahat tabi

Kiz 55 mi valla zayıfsın azıcık benden verim sana eskiden doğumlardan önce 47 kiloydum ne güzel gaciydim yaaaa şimdi balina gbi oldum 😀
Tmm canım

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar esimin tek kelimesiyle inat edip kilo vermeye karar verdim tabi bende çok kilo aldım farkindayim ama pek umursamiyordum ama 5 gündür diyete girdim ve kilo verme serivenim başladı 😀 çok zorlanıyorum ama pes etmicem şuan başlangıç kilom 98

Sabah kahvaltı diyete uygun 11 12 arası
Saat 4 de sade Türk kahvesi tarçınlı 1 paket from buskivi akşam 7 den sonra kesinlikle yemek yemiyorum 7 de normal kendim diyete uygun birseyler yapıyorum ekmek kesinlikle yok abur çubuk hamur işi kestim gün içinde de 2 litre bazen 2 bucuk litre tarçınlı su içiyorum hedefim 60 kilo peki kızlar sizin yaptığınız bu nu yaptım çok iyi zayıfladım dediğiniz birsey var mı söylerseniz denerim 😀 yaza manken gbi olmam lazım 😀😀 özellikle basen kalçadan gitmesi lazim
Bende pazartesi diyete başlamıştım aynı anda başlamışız 😂😂umarım ikimizde istediğimiz kiloya kavuşuruz benm kizim düzensiz uyuyor sabah uyuyoruz o yüzden diyetisyene gidip uygun bisey yapamıyorum ama tatlı aşığı biri olarak hayatımdan tatlıyı abur cubur ve paket ürünlerini çıkardım yemekleri az ekmezsiz yiyorum eşim işte olduğu için tek öğün yerdim ve abur cuburla çok gecistirirdim beni yakan onlar oldu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar esimin tek kelimesiyle inat edip kilo vermeye karar verdim tabi bende çok kilo aldım farkindayim ama pek umursamiyordum ama 5 gündür diyete girdim ve kilo verme serivenim başladı 😀 çok zorlanıyorum ama pes etmicem şuan başlangıç kilom 98

Sabah kahvaltı diyete uygun 11 12 arası
Saat 4 de sade Türk kahvesi tarçınlı 1 paket from buskivi akşam 7 den sonra kesinlikle yemek yemiyorum 7 de normal kendim diyete uygun birseyler yapıyorum ekmek kesinlikle yok abur çubuk hamur işi kestim gün içinde de 2 litre bazen 2 bucuk litre tarçınlı su içiyorum hedefim 60 kilo peki kızlar sizin yaptığınız bu nu yaptım çok iyi zayıfladım dediğiniz birsey var mı söylerseniz denerim 😀 yaza manken gbi olmam lazım 😀😀 özellikle basen kalçadan gitmesi lazim
Bana şart kilo vermek yazı bekliyorum kızımı sütten kesiyim ondan sonra başlicam bir tane yeşil çaylı tarif var çok iyi ödem attırıyor diyorlar hiç denemedim ama ilk onunla başlamayı düşünüyorum hakkında hayırlısı olsun inşallah manken gibi olalım hepimiz 😄

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Canım aslında ekmek ve şekerden kısmayarak da kilo verirebilirsin.Ben denedim oldu Vala.Ben bu bilgiyi başka bir arkadaşa da paylaştım .Ben yemeğimden kesmeyerek kilo verdim.olmaz diyodum ama oldu.Nişandan önce 73 kiloydum dügünüme kadar hep inat ettim kilo vericem vericm diye veeee verdimm ....60 kiloya indim.Valla bir deri bir kemik kalmıştım..dügünümde kendime gelinlik diktirdim yani düşün cnm hangisini giyersem giyeyim genişti..Yani demek istediğim yemeğini ekmeğini kesme sağlığından olma cnm öylede kilo verilebiliyor cnm

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 1 yıl filan sürer de birde regl ile uğraşmam 😂😂
Öyle deme kız regl de temizlik vucud yenileniyor 😀

Bende pazartesi diyete başlamıştım aynı anda başlamışız 😂😂umarım ikimizde istediğimiz kiloya kavuşuruz benm kizim düzensiz uyuyor sabah uyuyoruz o yüzden diyetisyene gidip uygun bisey yapamıyorum ama tatlı aşığı biri olarak hayatımdan tatlıyı abur cubur ve paket ürünlerini çıkardım yemekleri az ekmezsiz yiyorum eşim işte olduğu için tek öğün yerdim ve abur cuburla çok gecistirirdim beni yakan onlar oldu
Bende uyku düzensiz oldugu için belirli başlı saatim yok teke saatim akşam 7 den sonra yemek yememek cnm inşallah güzel kilolar veririz 🤲

Bende uyku düzensiz oldugu için belirli başlı saatim yok teke saatim akşam 7 den sonra yemek yememek cnm inşallah güzel kilolar veririz 🤲
Bana şart kilo vermek yazı bekliyorum kızımı sütten kesiyim ondan sonra başlicam bir tane yeşil çaylı tarif var çok iyi ödem attırıyor diyorlar hiç denemedim ama ilk onunla başlamayı düşünüyorum hakkında hayırlısı olsun inşallah manken gibi olalım hepimiz 😄
Aminnnn insallahh cnm buraya 60 lar 50 inmiş yazarım 😀

Tüm sayfalar yüklendi.