Farklı bir konu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Farklı bir konu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 975 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Farklı bir konu
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rica ederim canım sağlıkla yapıp yersiniz inşallah ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim güneşe koyacak yerim olmadığı için bu şekilde yaptım kaynattım koyulaştı kavanozladım
Ha anldm canım benim iyi etmssn o zaman balkonun güneş almyr mu cnm

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Alıyorda salça yapacak kadar değil ben giriş katta oturuyorum evim yol üstü o yüzden balkonu şuanlık perdeyle kapatmak zorunda kaldım gelen geçen görmesin diye o yüzden güneşide engelliyor
Ya kötü olmuş canım benim öyle hiç yapmadık hep güneşte kurudu ekşir diyw sürekli karıştırdık dk başı ekşime olmadıysa sıkıntı yok canım tam neredeydin buarda TOKİ mi Battalgazi mi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ya kötü olmuş canım benim öyle hiç yapmadık hep güneşte kurudu ekşir diyw sürekli karıştırdık dk başı ekşime olmadıysa sıkıntı yok canım tam neredeydin buarda TOKİ mi Battalgazi mi
Yok ekşime olmadı vakumlandığı için evet battalgazi tokideyim

Deprememi uyandın canım çok kötüydü 😟

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Ay kuzu ben annemlerdydim bugün o ara uyandım belki de ona annemle beraberinde kalktk hatta zaten sürekli rüzgarda vardı kaç nokta olmuş ya kötü yaa hiç durmuyor yaa 🥺🥺 kuzu iyi etmssn eline sağlık canım

2.9 omu cnm şiddetli mi yüzeyde olmuştur gecenki 3.2 5 den daha kötüydü

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ay kuzu ben annemlerdydim bugün o ara uyandım belki de ona annemle beraberinde kalktk hatta zaten sürekli rüzgarda vardı kaç nokta olmuş ya kötü yaa hiç durmuyor yaa 🥺🥺 kuzu iyi etmssn eline sağlık canım

2.9 omu cnm şiddetli mi yüzeyde olmuştur gecenki 3.2 5 den daha kötüydü
Kız 2.9 diye geçiyor ama 5 gibiydi ben tokideyim ya okadar hissetmiyorum ama bu sanki önce yerin altında bi bomba patladı sonra sallandı gibi oldu

Kız 2.9 diye geçiyor ama 5 gibiydi ben tokideyim ya okadar hissetmiyorum ama bu sanki önce yerin altında bi bomba patladı sonra sallandı gibi oldu
Aynen vallahi durmuyor Allah sonumuzu hayır etsin 😢

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Aynen vallahi durmuyor Allah sonumuzu hayır etsin 😢
Ay Allah doğru getrsin hiç durmuyor hiç Amman 🥺 korkudan malatydaki sağlam evimize gelemiyoruz ya ne korkunç 🥺 Allah'ım doğru getrsin İnşallah Rabbim çocuklarımızın yüzüne baksın inşallah 🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Amin canım benim inşallah herşey daha iyi olur sizin eviniz nerde
İnşallah canım benim kuzu Avşar otel vardı ilk gece ki deprem de yıkılan Çavuşoğlunda bütün apartmanlar yıkılmış kuzum biizim orda 4 bina sağlam tek

İnşallah canım benim kuzu Avşar otel vardı ilk gece ki deprem de yıkılan Çavuşoğlunda bütün apartmanlar yıkılmış kuzum biizim orda 4 bina sağlam tek
Koca bir araziye dönmüş mahallmz eski Beydağı hasthnesi vArya şimdi belediye oluyor oralar sapasaglam geçen eşimle oraya yemeğe gittik hiç bir şey yok

Tüm sayfalar yüklendi.