Fikriniz çok önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan Fikriniz çok önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,358 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fikriniz çok önemli
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azk77

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin sağlığı gelişimi ilk zamanlar çok önemli tutma canım borcun olur sonra tutarsın yeni olduğu için senin aç kalmaman lazım🤗

Bana kalırsa da tutma ama illaki tutmak geçiyorsa içinden hepsini değilde haftanın iki günü tutabilirsin mesela bn 38+2 olduğum için bnde tutamıyorum ramazanın 20si doğum görünüyor artı son zamanlar olduğu için bebek için önemli ilk başlarda öyle
Evet seninki masallah büyümüş bu konu çok kararsızım vala bir iki gün tutarım doktora giderim eğer sıkıntı olmazsa devam ederim olmasa kazasını tutarım inşallah ☺️

kbrazhra

Kayıtlı Üye
rank
Evet seninki masallah büyümüş bu konu çok kararsızım vala bir iki gün tutarım doktora giderim eğer sıkıntı olmazsa devam ederim olmasa kazasını tutarım inşallah ☺️
En iyisi cnm hem doktoruna danış hemde dene zorlamayacaksa duruma göre bakarsın artık bnde kazasını tutacam mecburi 😊

Azk77

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım hayırlı olsun gebeliğin allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin doktorum geçen bununla alakalı bir video paylaşmıştı iftarla sahur arası 3 litre su içebiliyorsa o arada protein vitamin gibi şeyleri yeterince alıyorsa evet gebelikte oruç tutulur demişti bende kararsizim su tüketimini çok fazla yapamadığım için sonra tutarız diyoruz ama oda olmuyor malesef allah affetsin

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım hayırlı olsun gebeliğin allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin doktorum geçen bununla alakalı bir video paylaşmıştı iftarla sahur arası 3 litre su içebiliyorsa o arada protein vitamin gibi şeyleri yeterince alıyorsa evet gebelikte oruç tutulur demişti bende kararsizim su tüketimini çok fazla yapamadığım için sonra tutarız diyoruz ama oda olmuyor malesef allah affetsin
Amin inşallah vala çok doğru sonrada 1 ay tutamiyorum iste su çok tüketiyorum tutarım inşallah ☺️ çok sagol

Rabia194

Kayıtlı Üye
rank
Aynen oyle benimde aile hekimim ayni oneride bulundu bana iftarla sabir aradimda 3litre su mutlaka ic meyve yogurt veya sut mutlaka ic bir kac gun dene yersek gunahi yok yemeseek sevabi cokkkk bende 13 haftaligim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar