Sorum var Fikrinize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Fikrinize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,407 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fikrinize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Allah babana rahmet etsin. Kötü de olsa annen senin beddua etme kötü laf etme Allah'a havale et. Boşver normal olsa yapmaz. Yazdıkların kanımı dondurdu çok üzüldüm. Allah tan abin var baban yerinedir. Konuşsan seni anlar mı anneni uzaklaştırır mı senden psikolojisi yerinde olmayan insan herşeyi yapar çünkü. Rabbim seni bebeğini aileni saklasın gözlesin inşallah
Amin kuzum saolasin edecek noktaya getiriyo cnm hamielmik bedduası tutarmis etsemde geri aliyom onun gibi gaddar deilim ben işte abim annemi dinler anneme uyar annem böle sole diyemem annemi savunr çünkü abimde normal deil cidden bak aynı annemin kafadan kafasına göre hayatı yaşar yapamaz ben müsade etmem kuzum susarım köşeme cekilirim napim ugrasmm onla muhattap olmam uzak dururum amin insallh balım hakkını helal et uzun oldu senide üzdüm ama işte durumlar böle.bende rabbim kimseyi darda koymasın çok zor

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnsan ailesini seçemiyor oyuzden takılma durum böyleyse haklısın ama yinede annelik hakkı var sen öle kötü konuşma akışına bırak
Secilmiyi maalesef anlattım gibi cnm durum insan bazen doluyo paylaşmak istiyo bende doldum keşke böle olmasa idi oluyo işte annelik hakkı olmaz olsun kötülük yaptıktan sonra akışına bıraktım cnm nolursa olsun gitsin oğlu ile kalsın benden uzak olsunlar

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum bunu yazarken gözlerim doluyo yazdiklarini okurken duygulandim benim babam 7 yıl önce vefat etti babam varken bu kdr üstüme gelemiyodu bekarlimdan belli babamın vefatindan belli bu kadın benle uğraşır anne deil canı resmen dayanamiyom artık hareketine ama ben onu. Yaptini kızıma yapmicam asla kendimi uzmuyom odaya gidiyom başka bir işlerle ugrasiyom kapiyo ortuyom gelmesin diye evt psikolojik sorunu var normal olsa bunu yapmaz yüzüne kaç defa dedim git diye gitmiyor normal deil kuzum deil gözümün önünde kendine vuruyo cantasini alıp kapıyı açıp eşim yokkem bagiriyo gidiyom ben siktir oruspu diye rezil edecek diye korkuyorum bir markete gitsek baş başa iken onla yanımda yurumuyo yollarda laf sayıyı hızlı yurusem beni hesaba almiyon diyo basliyo atismamiz ne alakası var dedim yürüme.tarzim öle.dedim.anlamiui o deil tanıdık duyyucak diye korkuyorum eşime anlatmiyodum ama oda farkında herşeyin anlatiyorum sonuçta kocam herşey.bebegimin babası napim kimsem yok sığındım liman kocam kuzum ortada kaldım rabbim ve sizler varsınız bide bebeğim gerçekten abartısız anlatiyom yalanım varsa rabbim kizimi almak kucama nasip olmasın herkesin bir çilesi var işte annem benimde gidicek zaten cmm napim mecbur yanımda durcak muhtacim ona bir süre allhtan eşim evde kaynananmgik yalnız koymaz ben bebeğimle ilgilenirim ona karışmam napim evde nereye zarar veriyo ise versin evladimdan önemli deil verdi zararı karşılar annemde karismiyorum bende eloglunun eline bakiyom para kolay kazanilmiyo kuzum.ama asla bebeğimle anemi yalnız birakmicam korkuyorum bir anlık kızıma.zarar verir diye insan öz annesinden şüphe duyar mı ben duyuyorum kuzum kusura bakma özür dilerim ama hareketleri normal deil ondan kocam varken uyurum napim idare ederim allh serrinden uzak etsin belasini başka yerden bulsun oda yetmiyo bana yaptığı herşeyi haram ediyo utanmaz.serefsiz kadın öle nefret ediyorum ondan ki ben iki canliyim karnimdaki masum bebegede haram etmiş oluyo allhindan bulsun ne deyim kuzum işte böle.bisey cekiyom 1 haftadır bende ondan önce yoktu bir geldi 2 hafta kaldı geri gitti abime annesogile gitti köye filan şuan 1 haftadır bende 40 gün sonra gidicek ben hep tek başıma kocamın yardımı desteği ile yemeğimi temizlimi yaptım 9 aya kdr bana fazla faydası olmadı herkes anne olamiyo belki çoğunuz bana kiziyonuz nasıl guvenip anlatiyosun diye ben bende mi acaba hat sorun var diye sizlerle paylaşmak istedim cagre arıyorum kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabredip.dua etsemde arlanmiyo kuzum utanmadan bide namaz kiliyo rabbim inşallah kabul etmesin bazne bebeğim annem bağırınca karnımda titriyo süs çocuk korkuyo süs diye odaya geçiyor kitliyom kapıyı direkt aciyo laf sayıyı bagiriro bana işte böle bir cani ama ne diyesin ihtiyacım var bebeğim küçük işte mecburum susarsan laf demezsen iysiin sen herşeyi bilir yaparsın saol.dersen iyisin ona herkesin hatası oluyo kuzum cahillikte ergenkeme bekarkene annemle tartistimi eski konuları açıp duuryo o zmnda üstüme geliyodu sikiyodu beni bunaktiyodu napim yani babamdan aylık.baglandi maaş Bağ-Kur emeklisi idi ben maaş aldım diye onu kim gitti bana neymiş ona verecekmisim bende kızım yani çeyizlik ihtiyacım kişisel ihtiyacım oldu onları aldım yarı staj yaotim para ile yarıda babamın maaşı ile aldım bana çeyiz hazırla demedi hep ben aldım kattım muhanete allh muhtaç etmesin diyo ben ona yemekte yedirsem biseyde alsam kıyafet benim yaptım gormuyo şuan kısaca yazdığım halı bu kuzm üzdüm ise affet beni ama fikrinize ihtiyacım var mesajimi gören k varsa yorum yapsın sizce napim anneme git desem ailecek silerler beni abim bile bugün bagiriyo bana silersek seni mezarimiza gelme diyo annemle ikisi abimde annemin kafadan normal.deiller kuzum allh akıl versin belalrini başka yerden bulsunlar asla affetmicem hamile.ikem.bana bunları yaptiklar ya asla başkası olsa düşünür kızım hamile kardeşim hamile der bunlarda nerde doğuma surda 1 hafta kaldı belki ama umurlarimda deil benimde onlar deil
Kuzum Allah babana rahmet etsin annenle abinede akıl fikir versin kuzum insan birden cok dolanda boşalmak isdiyor anlatacak insan isdiyor içini dökecek bana göre hic kimse seni yargılamaz çünki annenin yaptıkları normal diyil cok üzüldüm kuzum okurkan kanım dondu resmen Allah senin sabrını sonsuzetsin kuzum doğumdan sonra tatlı dille gönder eşin izine cıkacak diyorsun eşinle beraber bakarsız inşaAllah kuzum ben ilk gebeliyimde de yalnız bakdım çocuğuma bunda da yalnız olacam eşimle beraber sende güçlüsün kuzum her şeyin üstesinden eşinle beraber kalcaksın hic kimseye ihtiyacın yok bence napsınan da annen kuzum malesefki ailelerimizi biz seçemiyoruz biliyorum o kötü sözleri kalpden söylemiyorsin ama yine söyleme onun piskilojini yerinde diyil ne geldi yapıyor biliyorum cok zor ama sen takma doğumdan sonra bence gönder kuzum aynı çatınln altında 40gün senin piskilojini bozacak Rabbim yardımcın olsun İnşaAllah kuzum 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar