Sorum var Gaz problemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Gaz problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,197 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz problemi
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin inşallah canım ben içiyorum oglumada denerim korkuyosun herşeyide veremiyosun başındada herşeye mudale edip pipiriklenen koca olunca bide:))))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla sorma ya hamilelik daha rahatmis gibi geldi bana🤗 derdini anlatamayip huzursuz olunca küçücügum uzluyosun illaki 😥

İnşallah canım ya amin

Valla sorma ya hamilelik daha rahatmis gibi geldi bana🤗 derdini anlatamayip huzursuz olunca küçücügum uzluyosun illaki 😥

İnşallah canım ya amin

Amin inşallah canım tüm yavrularımıza versin
🤲❤️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah canım ben içiyorum oglumada denerim korkuyosun herşeyide veremiyosun başındada herşeye mudale edip pipiriklenen koca olunca bide:))))

İnşallah canım ya amin

İnşallah canım ya amin

Amin inşallah canım tüm yavrularımıza versin
Bana her ikiside zorlu gelecek gibime geliyor çünkü hamileykende çekiyorum ben ama doğduktan sonra ağlamasına, acı çekmesine illaki kıyamaz insan🥺

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bana her ikiside zorlu gelecek gibime geliyor çünkü hamileykende çekiyorum ben ama doğduktan sonra ağlamasına, acı çekmesine illaki kıyamaz insan🥺
Valla Allah yardımcımız olsun canim bı canlı var ve sana muhtaç rabbim sadrimiza genişlik nasip etsin insallah

Sen annesin babalar anlamaz hiç bir zararı yok günde 1 kez 2 günde 1 kez ver bişey olmaz Allah'ın izniyle 🥰🤲
İnşallah canım sagolasin

Sen annesin babalar anlamaz hiç bir zararı yok günde 1 kez 2 günde 1 kez ver bişey olmaz Allah'ın izniyle 🥰🤲
İnşallah canım sagolasin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla Allah yardımcımız olsun canim bı canlı var ve sana muhtaç rabbim sadrimiza genişlik nasip etsin insallah

İnşallah canım sagolasin

İnşallah canım sagolasin
Amin inşallah çiçeğim ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kimyon verebilirsin canım yarım çay bardağı kaynamış suya yarım çay kaşığı koy karıştır 3-4 dk bekle süz içine çok çok az şeker ılıtıp günde 2 çay kaşığı verirsin arkasından emzir yada mama ver rahatlar yavrun ben gazlı dönemi sadece kimyonla atlattım
İyi de bebeğin kan şekerini bozmuyor mu ben öyle biliyorum 1 çay kaşığı su bile bozuyor dedi doktorum o yüzden anne sütü hariç bir ley verme diye 🤔.
@Okyanusgülü kendi yediklerini dikkat et kuzum birde her sabah kayısı suyu iç çok iyi geliyor hem sen hem bebeğe ben hem onu tüketiyorum hemde Kayra ya masaj yapıyorum öyle rahatlıyor bir de gaz yapacak yemekleri artık ağzıma sürmüyorum her yediğim yemeğe de kimyon atıyorum. Ayriyetten ben bir tane havlu gibi bir bezi ütü şle iyice ısıtıp karnın sarıyofum tenini yakmayacak şekilde oda çok iyi geliyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İyi de bebeğin kan şekerini bozmuyor mu ben öyle biliyorum 1 çay kaşığı su bile bozuyor dedi doktorum o yüzden anne sütü hariç bir ley verme diye 🤔.
@Okyanusgülü kendi yediklerini dikkat et kuzum birde her sabah kayısı suyu iç çok iyi geliyor hem sen hem bebeğe ben hem onu tüketiyorum hemde Kayra ya masaj yapıyorum öyle rahatlıyor bir de gaz yapacak yemekleri artık ağzıma sürmüyorum her yediğim yemeğe de kimyon atıyorum. Ayriyetten ben bir tane havlu gibi bir bezi ütü şle iyice ısıtıp karnın sarıyofum tenini yakmayacak şekilde oda çok iyi geliyor
Şekerini bozuyor mu ilk defa duydum kuzum bana doktorum önermişti çok sıkıştığında ver demişti arasıra veriyordum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler biliyorsunuz 16 gün önce doğum yapdim oğlumun gaz problemi var masaj yapıyorum vs yapıyorum ama ara ara gene sancısı tutuyo dokdorumuz gaz damlası verdi herzaman değil gün aşırı vermeye çalışıyorum onada pek alistrmak istemiyorum bağırsak tembelliği yapmasın diye siz nasıl baş ettiniz bu gaz sorunuyla afedersiniz kakasınida iki günde bir bazen üç günde bir yapiyo yavrumun dili yokki derdini anlatsin😔😔😔😥😥
Ben kızımda kolikti 3 ay gazıyla uğraştım kendim sürekli kekik çayı içiyordum kızımada veriyordum 3 4 çay kaşığı arada gaz yapacak şeyler yeme

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Yememeye çalışıyorum kuzum ama genede oluyo allahdan öyle çok yokda ilerde ne olur bilmem afedersin iki gündür kakasınida yapmiyo oda etkiliyo bu saat oldu ayakdayim gözümden uyku akiyo annem yapıyo kayısı kompostosu içiyorum havluyu bugün denedim evet sanki biraz iyi geldi bugün banyo yapdirdk rahatlasın diye akşam olunca genr başladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar