Sorum var Gaz problemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Gaz problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,196 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz problemi
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler biliyorsunuz 16 gün önce doğum yapdim oğlumun gaz problemi var masaj yapıyorum vs yapıyorum ama ara ara gene sancısı tutuyo dokdorumuz gaz damlası verdi herzaman değil gün aşırı vermeye çalışıyorum onada pek alistrmak istemiyorum bağırsak tembelliği yapmasın diye siz nasıl baş ettiniz bu gaz sorunuyla afedersiniz kakasınida iki günde bir bazen üç günde bir yapiyo yavrumun dili yokki derdini anlatsin😔😔😔😥😥
Canım yüz üstü yatır zeytin yağı ile sırtına önce masaj yap daha sonra çok yavaşça karnına bastirmadan ovala hafif hafif benim oğlumda da çok vardı ya neler çekerdim sonra bu yöntemi bir teyze vardı o dedi denedik iyi geldi birde kollari sarıyoruz kundak şeklinde ama ayakları içinde rahat edecek hareket ettirecek şekilde kundak yap rahatlar ve uyur 🤲 İnşallah çözüm olur sanada 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yememeye çalışıyorum kuzum ama genede oluyo allahdan öyle çok yokda ilerde ne olur bilmem afedersin iki gündür kakasınida yapmiyo oda etkiliyo bu saat oldu ayakdayim gözümden uyku akiyo annem yapıyo kayısı kompostosu içiyorum havluyu bugün denedim evet sanki biraz iyi geldi bugün banyo yapdirdk rahatlasın diye akşam olunca genr başladı
Oyy kurban olurum ona ben ya nasıl rahatsız oluyordur ama 🥺

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gaz yapacak şeyler yememeye özen göster senin sütündende geçiyor olabilir
Valla öyle bir şey Yok yediğimiz herşeyde gaz var Yeni Doğanlar hepsi öyle genellikle ben gaz yapmasın diye ne uğraştım araştırdım özelikle yinede gaz oluyo normal 6 aya kadar ne yapsanda gazı oluyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla öyle bir şey Yok yediğimiz herşeyde gaz var Yeni Doğanlar hepsi öyle genellikle ben gaz yapmasın diye ne uğraştım araştırdım özelikle yinede gaz oluyo normal 6 aya kadar ne yapsanda gazı oluyo
En çokta yanlış emzirme yüzünden emerken ağzına hava girmemesine özen göstermeliyiz buda en mümkün doğru emzirme pozisyonu ile oluyor 🤭🤭.
Nasılsın balım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Deneyip göreceğim o halde bende. 🤦🏻‍♀️🤭

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Deneyip göreceğim o halde bende. 🤦🏻‍♀️🤭
İnşallah gazsız nir bebişin olur benimki çokta olmasa gaz sancısı tutuyor haftada bir ama kirktan önce sabahlara kadar uyumazdi şükür kırktan sonra değişti ilk kızım kolikti anamı ağlattı gerçi halende ağlatıyor 😂😂2 yaşında gazı çıkaramadığı için acillik oluyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnşallah gazsız nir bebişin olur benimki çokta olmasa gaz sancısı tutuyor haftada bir ama kirktan önce sabahlara kadar uyumazdi şükür kırktan sonra değişti ilk kızım kolikti anamı ağlattı gerçi halende ağlatıyor 😂😂2 yaşında gazı çıkaramadığı için acillik oluyor
Amin amin inşallah hamilelikte çektim zaten birde doğduktan sonra çekmiyim 🤦🏻‍♀️😂

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle ben en cook ona dikkat ediyorum sağlık ocağındaki hemsirede dedi emzirirken ağzına hava kaçmasın çok dikkat ett ....iyi diyelim iyi olalım kuzum uğraşıp duruyorum işte sen nasılsın kayramm nasıl iyidir inşallah 6 gün sonra kırkı çıkacak hayırlısıyla 🥰🥳
En çokta yanlış emzirme yüzünden emerken ağzına hava girmemesine özen göstermeliyiz buda en mümkün doğru emzirme pozisyonu ile oluyor 🤭🤭.
Nasılsın balım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin inşallah hamilelikte çektim zaten birde doğduktan sonra çekmiyim 🤦🏻‍♀️😂
Ah kuzumm yaaa rabbim sana ve tüm hamile annelere yardım etsin inşallah sancısız kazasız belasız alin kucağınıza 🙏 gerçekten zor çocuk büyütmek emek işi 🤰🤱❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle ben en cook ona dikkat ediyorum sağlık ocağındaki hemsirede dedi emzirirken ağzına hava kaçmasın çok dikkat ett ....iyi diyelim iyi olalım kuzum uğraşıp duruyorum işte sen nasılsın kayramm nasıl iyidir inşallah 6 gün sonra kırkı çıkacak hayırlısıyla 🥰🥳
Sarılık ile uğraşıp duruyoruz lanet neden kaynaklı bir bulamadılar 🥺keşke kırkş ile beraber oda uçup gitse hayatımızdan. Aynen balım 6 gün var

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Sarılık ile uğraşıp duruyoruz lanet neden kaynaklı bir bulamadılar 🥺keşke kırkş ile beraber oda uçup gitse hayatımızdan. Aynen balım 6 gün var
Ya keşke öyle olsa kirkiyla oda uçup gitse bende merak ediyorum cidden neden kaynaklı ilk kez böyle bir şey duyuyorum yani normalde ışık tedavisi ile gecmesi lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar