Sorum var Gaz problemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Gaz problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,220 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaz problemi
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah bir bilsek kuzum ışık tedavisi de aldı ama yok 🤦🏻‍♀️ sadece değer düşmüştü
Ya keşke öyle olsa kirkiyla oda uçup gitse bende merak ediyorum cidden neden kaynaklı ilk kez böyle bir şey duyuyorum yani normalde ışık tedavisi ile gecmesi lazım

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler biliyorsunuz 16 gün önce doğum yapdim oğlumun gaz problemi var masaj yapıyorum vs yapıyorum ama ara ara gene sancısı tutuyo dokdorumuz gaz damlası verdi herzaman değil gün aşırı vermeye çalışıyorum onada pek alistrmak istemiyorum bağırsak tembelliği yapmasın diye siz nasıl baş ettiniz bu gaz sorunuyla afedersiniz kakasınida iki günde bir bazen üç günde bir yapiyo yavrumun dili yokki derdini anlatsin😔😔😔😥😥
Allah yardimcin olsun cnm gazli bebek cok zor hicbir damla yuzde yuz etki etmiyor surekli masaj yap sadece sabir biz 5 ayimiz bittiginden bu gaz illetinden kurtulduk yavrum neler insallah sizinki bizim kadar uzun surmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar