Sorum var Gaziantepde cengiz Gökçek kadin dogumda doğum yapan varmı nasil bi hastane ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem sonmez tarafından oluşturulan Gaziantepde cengiz Gökçek kadin dogumda doğum yapan varmı nasil bi hastane ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gaziantepde cengiz Gökçek kadin dogumda doğum yapan varmı nasil bi hastane ?
Konbuyu başlatan Gizem sonmez
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Telefonda konuştum randevu al diyolar doğuma gelcem ne randevusu diyorum bakmazlar diyo. Acilden girersen uygun gorurlerse olur anca diyo
Hmm ne saçma imiş cnm senin doğumum ne zaman
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Telefonda konuştum randevu al diyolar doğuma gelcem ne randevusu diyorum bakmazlar diyo. Acilden girersen uygun gorurlerse olur anca diyo
Ama canım gidip gün alman lazım doktor kontrol etmesi lazım ondan sonra gel der her halde

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ama canım gidip gün alman lazım doktor kontrol etmesi lazım ondan sonra gel der her halde
Devlet hastaneleri en az 2 kontrole gelmedikçe acilden suyun gelip bile gitsen kabul etmiyor geçmişini bilmediklerinden risk almıyorlar

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank

1 hafta kaldı dogumuma yakın yer diye Cengiz Gökçege gidiyodum kontrollere ama doğum için düşünmedim diger hastanelerede gitmedim böyle olacağını bilseydim giderdim

Devlet hastaneleri en az 2 kontrole gelmedikçe acilden suyun gelip bile gitsen kabul etmiyor geçmişini bilmediklerinden risk almıyorlar
Cok sacma salakca bisey bu ya napcaz evdemi doğurcaz bu devirde acaba

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
1 hafta kaldı dogumuma yakın yer diye Cengiz Gökçege gidiyodum kontrollere ama doğum için düşünmedim diger hastanelerede gitmedim böyle olacağını bilseydim giderdim

Onlarda haklı bir bakıma geçmişini bilmeden nasıl sorumluluğunu alsınlar.Hamileyken ne ilaç kullandın?Neler geçirdin bebeğinde neler var? Hiç tedavi gördün mü ekstra bir şey için?Kansızlık var mı?Bir sürü komplikasyon olabilir onun için dosyan olan yere yönlendiriyorlar.Bir de yığılma olmasın diye de düşünebilirler kapasite belli sonuçta hastanelerin.Ben geçen gözden randevu aldım Aralık’a verdiler 🤷🏻‍♀️

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aynen

Aynen cnm sen o zaman doktoruna devam et cnm yapacak birşey yok kendini riske atma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar