Gazli bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Egebaby tarafından oluşturulan Gazli bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,625 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Gazli bebek
Konbuyu başlatan Egebaby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
28 gunlukguz gazimiz bitmiyor
Relactaz gaz damlasi emzirme oncesi 2 damla veriyorumgunde bir kez muskat cevizinden kaziyip sutumle karistirip agzina veriyorum
Ayak topuklarina birer damla aci elma yagi suruyorum .
Arada bir zeytin yagi ve kimyonlu su veriyorum (kimyonu sicak suda demledim suzdum)
Bunlara yeni basladim gazina fayda goren varmi bunlarda .
Uyurmuyor gazindan dolayi saatlerce memede 15-20 dk kestiriyor ic geciriyor yada yatircam sira uyaniyor . Bisiklet hareketleride yapiyorum sirtini karninin ovaliyorum . Sabah 5 de basliyoruz oglen 1-2 boyle suruyo huzursuz geciyo uykusu geciyor diye agliyo gazi oluyo cikaramiyo diye agliyo .
Kiyamam canlarm benim🥺 nurse herveysi denedin mi peki kuzum🤔

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kiyamam canlarm benim🥺 nurse herveysi denedin mi peki kuzum🤔
Yok denenedim canim . Arkadasim kullaniyodu duymustum adini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninde bazı yediklerini birakman gerekirmiş canım kahve çay kola çikolata portakal greyfurt lahana karnıbahar bulgur soğan mercimek in her türlüsü yeşil kırmızı anlamında kuru fasulye nohut süt süt ürünleri bunlar senin sütünden bebeğe geçen gaz yapan yiyecekler mis canım
Meyveler harc hepsini yedim kimyon kullanarak Canim . Yememem gerekenleri biliyordum aslinda gaz biranda olustu ve giderek sideetlndi . Onunu aldim cok sukur 2 hafta icinde gaz olayi bitti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar