Gebe kalamıyorum

• Konbuyu başlatan Yasemin. 23
  • Toplam 34 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasemin. 23 tarafından oluşturulan Gebe kalamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,644 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebe kalamıyorum
Konbuyu başlatan Yasemin. 23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma Tanık

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık evliyim ama hamile kalamıyorum
Canım ben de senin gibi acele ediyordum hemen olsun diye.Surekli ilişki deniyorduk.Esim bir haftaligina bir yere gidip geldi hemen hamile kaldım.Nedeni de sperm bekledikçe kaliteli olma oranı artiyormus.Bir hafta perhiz yapsın eşin.Yani uzak durun daha sonra hemen kalkma bir saat yat ya da bacaklarını kaldir bekle.Ben öğrenip denedim hemen oldu.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bu ne aceleee 😁 bi düzeninizi kurun bi toparlanin hazırlıklı olun daha çok yenisin olacaksın elbette. Ama gebe kalamıyorum stresine girme. Sana bi tarif vereceğim dene ben denedim hamileyim 7 aydı hamile kalamiyodm
Deme öyle bende evlendikten 1 ay sonra hamile kalmıştım o bir ay içinde de kaç kez test yapıp hastaneye gittim sıkıntıdan 😅😅

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben evlendim ilk 1 sene istemedim 6 ay denedik olmadı sonra doktora gittim prolaktin hormonum yüksek çıktı ilaç kullandığım ay hamile kaldım
Bir senede çok kız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu ne aceleee 😁 bi düzeninizi kurun bi toparlanin hazırlıklı olun daha çok yenisin olacaksın elbette. Ama gebe kalamıyorum stresine girme. Sana bi tarif vereceğim dene ben denedim hamileyim 7 aydı hamile kalamiyodm
Tarif ne kız ver bi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tarif ne kız ver bi
Teyzem üçin

Tüm sayfalar yüklendi.