Gebe kalamıyorum

• Konbuyu başlatan Yasemin. 23
  • Toplam 34 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasemin. 23 tarafından oluşturulan Gebe kalamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,533 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebe kalamıyorum
Konbuyu başlatan Yasemin. 23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma Tanık

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Bir senede çok kız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tarif ne kız ver bi

Tarif ne kız ver bi

Teyzem üçin
Canm bal tarçın çörek otu karışımı. Taze çörek otu al güzelce ez ama. 12 yemek kaşığı hakiki bal 10 tatlı kaşığı ezilmiş çörek otu 10 çay kaşığı toz tarçın bu üç malzemeyi macun kıvamına getir adetin ikinci günü sabah aç ve akşam yatmadan önce 12 gün boyunca tüket. Esin de tüketebiir be eşime de 12 gün boyunca yedirdim vallahi zorlada olsa 😂 şimdi hamileyim hic bi ilaç doktor tedavisi de görmedim 7 aydı olmuyordu kaç kez doktora gittim yumurta tembelliği var dedi ama verdiği hic bi ilacı almadm bile inşallah deneyenlerehamilelik nasip olur amin 🤗

Deme öyle bende evlendikten 1 ay sonra hamile kalmıştım o bir ay içinde de kaç kez test yapıp hastaneye gittim sıkıntıdan 😅😅
Gözün aydın canm ister istemez insana sıkıntı oluyor isteyip hemen hamile kalamamak 😂🤗

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canm bal tarçın çörek otu karışımı. Taze çörek otu al güzelce ez ama. 12 yemek kaşığı hakiki bal 10 tatlı kaşığı ezilmiş çörek otu 10 çay kaşığı toz tarçın bu üç malzemeyi macun kıvamına getir adetin ikinci günü sabah aç ve akşam yatmadan önce 12 gün boyunca tüket. Esin de tüketebiir be eşime de 12 gün boyunca yedirdim vallahi zorlada olsa 😂 şimdi hamileyim hic bi ilaç doktor tedavisi de görmedim 7 aydı olmuyordu kaç kez doktora gittim yumurta tembelliği var dedi ama verdiği hic bi ilacı almadm bile inşallah deneyenlerehamilelik nasip olur amin 🤗
Ben degil ben 19 haftalık gebeyim teyzem 28 yaşında 2 kızı var küçük kızı 2 ye gidiyor ondan sonra çocuk olmadı menopoz girdi ona verece tarifi

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Valla bize kalsa bi iki sene daha beklerdik eşim tek olunca artık büyüklerin söylenmesinden bıktık 😂ama bugünkü aklım olsa sadece 6ay beklerdim yaş ilerliyor hemen olmuyo
Evlendim 1 yılda biz de erteledik sonra bebek dusundugumuz ay hemen oldu 2. De yaş farkı olsun istedim ilk oğlumla oglus fenaydı denedik yine oldu bence nasip kısmet hemen olmasida beklemekte herşey de bı hayır var

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Tarif nedir merak ettim burdan da paylaşabilir misiniz

Canm bal tarçın çörek otu karışımı. Taze çörek otu al güzelce ez ama. 12 yemek kaşığı hakiki bal 10 tatlı kaşığı ezilmiş çörek otu 10 çay kaşığı toz tarçın bu üç malzemeyi macun kıvamına getir adetin ikinci günü sabah aç ve akşam yatmadan önce 12 gün boyunca tüket. Esin de tüketebiir be eşime de 12 gün boyunca yedirdim vallahi zorlada olsa 😂 şimdi hamileyim hic bi ilaç doktor tedavisi de görmedim 7 aydı olmuyordu kaç kez doktora gittim yumurta tembelliği var dedi ama verdiği hic bi ilacı almadm bile inşallah deneyenlere hamilelik nasip olur amin 🤗

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canm bal tarçın çörek otu karışımı. Taze çörek otu al güzelce ez ama. 12 yemek kaşığı hakiki bal 10 tatlı kaşığı ezilmiş çörek otu 10 çay kaşığı toz tarçın bu üç malzemeyi macun kıvamına getir adetin ikinci günü sabah aç ve akşam yatmadan önce 12 gün boyunca tüket. Esin de tüketebiir be eşime de 12 gün boyunca yedirdim vallahi zorlada olsa 😂 şimdi hamileyim hic bi ilaç doktor tedavisi de görmedim 7 aydı olmuyordu kaç kez doktora gittim yumurta tembelliği var dedi ama verdiği hic bi ilacı almadm bile inşallah deneyenlere hamilelik nasip olur amin 🤗
Teyzem deneyecek teşek ederim cnm

Gözün aydın canm ister istemez insana sıkıntı oluyor isteyip hemen hamile kalamamak 😂🤗
Bunlar hepsimi bir macun oluyor aceba

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.