Gebe olup covid asisi olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Dileekkk tarafından oluşturulan Gebe olup covid asisi olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,155 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebe olup covid asisi olanlar
Konbuyu başlatan Dileekkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lesyaaa

Dileekkk

Kayıtlı Üye
rank
Covid aşısı olan varmı ve Bi sorun olur mu bebekte korkuyorum da 🤦‍♀️

Lesyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Covid aşısı olan varmı ve Bi sorun olur mu bebekte korkuyorum da 🤦‍♀️
Bu asının sonucları belli degıl. Yaptırıp yaptırmamak sana kalmıs canım. Hamilelere antibiyotik bile verilmezken ası yaptır, bırsey olmaz demek dogru degıl.bebekte ne gıbı etkı edecegı henuz bilinmiyor. Ben olsam boyle bır yukun altına gırmezdım.

Dileekkk

Kayıtlı Üye
rank
Bu asının sonucları belli degıl. Yaptırıp yaptırmamak sana kalmıs canım. Hamilelere antibiyotik bile verilmezken ası yaptır, bırsey olmaz demek dogru degıl.bebekte ne gıbı etkı edecegı henuz bilinmiyor. Ben olsam boyle bır yukun altına gırmezdım.
Yani bende böyle düşünüyorum aslında

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayn cnm şükür. Bende 2.yi bugün oldum bebeğinde sağlıklı çok şükür. Aşının antibiyotikle mantibyotikle ilgisi yok zararı olsa ısrarla tavsiye etmezler aşı hem seni hem bebeğini koruyor Allahın izniyle
Ayyyynnneeenn öyle kuzum Allahım korusun covid olsak bile ölmeyiz en azindan😖 su ana kadar şükür olmadım 34+4olduk insallah hayirlisiyla bi dogursaydik😢 bugun gorumcemgil cenazeden geldi israrla bizi yemeğe çağırdı emir vaki yapti mecbur gittik insallah bisey olmamistir ya😖

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayyyynnneeenn öyle kuzum Allahım korusun covid olsak bile ölmeyiz en azindan😖 su ana kadar şükür olmadım 34+4olduk insallah hayirlisiyla bi dogursaydik😢 bugun gorumcemgil cenazeden geldi israrla bizi yemeğe çağırdı emir vaki yapti mecbur gittik insallah bisey olmamistir ya😖
İçini rahat tut kuzum olmamıştır merak etme rabbim esirger zaten 😘

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kötü düşünme vşey olmaz Allah ın izniyle. Allah korur inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.