Gebe olup covid asisi olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Dileekkk tarafından oluşturulan Gebe olup covid asisi olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,192 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebe olup covid asisi olanlar
Konbuyu başlatan Dileekkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lesyaaa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Esim çok korkuyor canim ya bebeğe bisey olur diye 🤦‍♀️
Doğrudur kuzum bende etrafımda hamile olup vurduran ve doğuran kişiler olduğu için sıkıntı yapmiyorum dediğim gibi aşı olan ve bebeği sağlıklı olan çok akrabam var o yüzden yarın doktoruk banada 3. Dozu vurdur derse vurduracam hakkında hayırlısı olsun seninde

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Esim çok korkuyor canim ya bebeğe bisey olur diye 🤦‍♀️
Ya hiç bişey olmaz Allah ın izniyle olun aşınızı. Uzmanlar diyo ki birçok anne bebeğime zarar gelir düşüncesiyle aşı olmayıp kendilerine böyle yazık ediyorlar kendilerine ve bebeğe
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya hiç bişey olmaz Allah ın izniyle olun aşınızı. Uzmanlar diyo ki birçok anne bebeğime zarar gelir düşüncesiyle aşı olmayıp kendilerine böyle yazık ediyorlar kendilerine ve bebeğe
Ben 21. Haftadayım dün 2. Dozu oldum cnm

Bende korktuğum için olmadım 26 haftalık hamileyim 🤭
Ol cnm ol korkma aşını ol Allah a tevekkül et hiç bişey olmaz inşallah. 3. Trimester çok önemli Bi dönem çok önemli Bi süreç. doktor diyo 3. Trimester giripte aşısızsan Allah korusun çok tehlikeli bir dönem. Niye biliyormusun çünkü bebek büyümüş oluyor o zaman ve Allah korusun ki yakslanırsan sen ne çekersen bebeğinde çeker atlatma ihtimalin de Allah a kalmış bişey ama çok düşük bir ihtimal. Bnm okuldan arkadaşım 6 aylık hamileyken yakalandı yani 3 Trimester a gitmemişti bile ölüme kadar gitti geldi öldü öldü dirildi çok çekti. Hamile diye her ilacı her iğneyi de yapamıyorlar Bi durumu kritik dediler. Yani herşeye hazırlıklı olun falan dediler ailesine hatta durumu kritik olduğu dönemde haberlere bile çıktı sonra 2 ay içinde kurban olduğum Allah şifasını verdi yavaş yavaş durumu iyiye gitti ve atlattı. Allah kimseye yaşatmasın bu durumu çok zor. Tedbir kullardan takdir Allah tan. Biz aşı olup tedvirimizi alalım gerisi Allah a kalmış bişey cnm

Son düzenleme:

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Covid aşısı olan varmı ve Bi sorun olur mu bebekte korkuyorum da 🤦‍♀️
Araştırmalara göre bi etkisi yok deniliyor ama bence her insanın kendi iç huzuruyla alakalı yaptırmak isteyen yaptırıyor istemeyen yaptırmıyor ben geçirdim yaptırmayı düşünmüyorum o yuzden

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Covid aşısı olan varmı ve Bi sorun olur mu bebekte korkuyorum da 🤦‍♀️
Cnm ben 3.doz bıontech aşımı da oldum dünyadaki bütün doktorların biz hamilelere kastımı var aşının bebekte etkisi ne bilinmiyor diyorlar da corona nın bebekte ve annede ölümcül etkisi olduğu kanıtlanmış bişey değilmi bence aşınızı olun benim 13 yaşında kızım corona oldu okulda bulaştı evde hiçbir önlem almadığım halde çok şükür eşimde banada bulaşmadı biz aşının koruduğuna yorumladık. Yaşadığımı paylaşmak istedim 😊

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Geçirdin diye Bi daha geçirmiycen diye bişey yok ki kuzum
Yada şöyle atlattın diye yine atlatırsın diye bişey yok ki. Kendin bilirsin dediğin gibi bu insanın kendi tercihi isteyen yapar isteyen Yapmaz ama. Bu aşıda korucu yani önce Allah sonra bu aşı..

Cnm ben 3.doz bıontech aşımı da oldum dünyadaki bütün doktorların biz hamilelere kastımı var aşının bebekte etkisi ne bilinmiyor diyorlar da corona nın bebekte ve annede ölümcül etkisi olduğu kanıtlanmış bişey değilmi bence aşınızı olun benim 13 yaşında kızım corona oldu okulda bulaştı evde hiçbir önlem almadığım halde çok şükür eşimde banada bulaşmadı biz aşının koruduğuna yorumladık. Yaşadığımı paylaşmak istedim 😊
Aynn cnm bunlar doktor sonuçta bi zararı olsa herkesi ölüme çağırmazlar herhalde koruyor ki tavsiye ediyorlar

Lesyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Yani bende böyle düşünüyorum aslında
Bazı arakadaşlar arastırmalara gore yan etkısı yok demişler. Arkadaslar bu sıvı nın ne oldugu bellı bile degıl iken,ve yaptırdım birsey olmadı demek bilime aykırı. Uzun surelı yan etkısı cıkabılır. dıger ülkelerde bebeklerde ölüm oranları verilmiş. Lütfen arastırın biraz. Allahın izniyle birsey olmaz demişsiniz. Ama bu asıyı siz oluyorsunuz ve Allah sıze aklınızı kullanın diyor. Ben şahsen korkutmak istemıyorum ama ülkemizde sonuclar acıklanmıyor. Asıdan dolayı yan etki yasayan cok fazla insanımız var.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar