Sorum var GEBELİK HAFTASI HESAPLAMA

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan GEBELİK HAFTASI HESAPLAMA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,034 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı GEBELİK HAFTASI HESAPLAMA
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Niye gtmedin kizz
Oruç araya girdi hep erteledim bu sefer oruç girince bayramdan önce gidecem inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tatlım sağlıkla kucağına al inşallah daha hiç gitmedin mi doktora
Gitmedim

Cnm belki adeten çıkıp hemen hamile kalmamis olabilirsin adeten sonra biraz geçmiş yeni hamile kalmış olabilirsin karisik

Cnm doktorlar arası 1 hafta 2 hafta ileri soyleyebilirler ben sağlık ocağına gittiğimde 18 haftalik dedi ama kadın doğum doktoruna göre 17 haftalık

Cnm doktorlar arası 1 hafta 2 hafta ileri soyleyebilirler ben sağlık ocağına gittiğimde 18 haftalik dedi ama kadın doğum doktoruna göre 17 haftalık
Hmm anladım canım teşekkürler

Yani hastaneye gitmedigim için bir sorun olacağını sanmıyorum zaten bir kalp atışı duyuluyor folik asit veriliyor az çok biliyorum ne olacağını ben zaten Folik asit kullandım aldım bu haftalardan sonrası daha çok önemli zaten

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oruç araya girdi hep erteledim bu sefer oruç girince bayramdan önce gidecem inşallah

Gitmedim

Hmm anladım canım teşekkürler

Yani hastaneye gitmedigim için bir sorun olacağını sanmıyorum zaten bir kalp atışı duyuluyor folik asit veriliyor az çok biliyorum ne olacağını ben zaten Folik asit kullandım aldım bu haftalardan sonrası daha çok önemli zaten
Kalp atışına sağlık ocağında mi baktrdn canım benim git bence de

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi kızlar ben daha doktora gitmedim ve kafam çok karışık sizler bana yardımcı olursanız sevinirim 🙏
Ben en son 21 Aralık ta âdet oldum kaç haftalık hamile oluyorum tam çünkü bthcg verdim 16 Şubat'ta 10000 çıktı o sonuca göre mi haftami Hesaplamaliyim yoksa son adet tarihine göre mi adet tarihime göre 14 hafta 6 günlük bthcg ye göre 13 haftalık ve ben 1 haftadir hareketlerini çok hissediyorum 3.gebelik bu 🤰 inşallah bayramdan önce gidecem hastaneye 2 hafta sonra giderim yani
Adet tarihine göre hesaplaman gerekiyor kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.