Sorum var Gebelik kolestazı karaciğer enzimlerim yüksekmiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EMINE en tarafından oluşturulan Gebelik kolestazı karaciğer enzimlerim yüksekmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,456 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik kolestazı karaciğer enzimlerim yüksekmiş
Konbuyu başlatan EMINE en
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songül42
Hiç o ihtimali aklına getirme kuzum bende o kaşıntı 35. Haftada başladı 37+6 da doğum yaptım şükür hiç bir şey yok oğlumda 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

60 kuzum 55 olursam geri eski kiloma inersem sıkıntı kalmaz sanırım ama bu halimi çok sevdim 😂😂zayıflamak istemiyorum
Zayıflık iyidir 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar az önce doğumhaneden geldim sırt bel kasık agrısı şikayetiyle acile gittim doğumhanede gönderdiler kan idrar aldılar temiz çıktı nst de sancı da çıkmadı ama karaciğer enzimlerim yüksekmiş gebelik kolestazı varmış aranızda başına gelen var mı yarın polikliniğe gel orda bakıcaz dediler 33+5 im ilk gebeliğim psikolojik olarak etkilendim doğumhanede birkaç kötü haber alan kadınları görünce
Canım çok geçmiş olsun benim de karaciğer enzimlerin çok yüksek hamile iken bı sıkıntı yaşamadım

Songül42

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar az önce doğumhaneden geldim sırt bel kasık agrısı şikayetiyle acile gittim doğumhanede gönderdiler kan idrar aldılar temiz çıktı nst de sancı da çıkmadı ama karaciğer enzimlerim yüksekmiş gebelik kolestazı varmış aranızda başına gelen var mı yarın polikliniğe gel orda bakıcaz dediler 33+5 im ilk gebeliğim psikolojik olarak etkilendim doğumhanede birkaç kötü haber alan kadınları görünc
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bundan bende muzdariptim bugün doktorum beni başka bi bölüme sevk etti benim normaldede hep yüksek çıkardı özellikle cips ve çok tatlı yediğimde nüksederdi ama detvit ve bol enginar suyu limonlu su ve enginar tüketirdim normale dönerdi bugün doktoruma sordum sakınca yok yine tüketebilirsin enginar ve suyunu dedi bakalım yarında tekrar doktora gidicem ne diyecekler.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar