Gebelik olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Gebelik olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,859 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik olabilir mi
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Adetime 1 hafta var ve yumurtlama gününde korunmasız iliski oldu kasiklarimda ağrı oluyor ve sık idrara çıkıyorum sizce hamilelik belirtisi olablrmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kafaya takma şu an 9 haftalık hamileyim yeni yeni bu belirtileri görüyorum akışına bırak inş hamilesindir

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Sabırsızim ya erken bgebelik testelri varmış kullanıp güzel sonuç alan varmı aranizda peki😊🤭
Benn 😂 comfort adı
Eczaneden alabilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adetime 1 hafta var ve yumurtlama gününde korunmasız iliski oldu kasiklarimda ağrı oluyor ve sık idrara çıkıyorum sizce hamilelik belirtisi olablrmi
Ve sık idrara çıkıyorsan belirti büyük bende öyleydim çünkü birde normalde adetime 3-4 gün kala karnım göğüsüm ağrırdı. Bu sefer 10 gün önceden basladi hamileymisim

yavruceylan

Kayıtlı Üye
rank
kizlar 23 temmuzda adet gördüm suan gebeljm belirtilerim var ama test yaomaya korkuyorum negatif cikarsa diyr sizce tesr yapsam mi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
kizlar 23 temmuzda adet gördüm suan gebeljm belirtilerim var ama test yaomaya korkuyorum negatif cikarsa diyr sizce tesr yapsam mi
Yap canim saglik ocagindan kan ver negatif cikarsada soru isretin kalmaz acaba acaba diye diye daha cok yorulursun Rabbim hakkında hayırlısıni versin umarim guzel haberle donersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar