Gebelik olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Gebelik olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,850 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelik olabilir mi
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

58sivas

Kayıtlı Üye
rank

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
Belirtilerinz neydi peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beyaz akıntım var ve yapışkan birde bnden su gbi akıntı geldi baya iç çamaşı
Göğüs hasasiyetim kasık ve bel ağrım ayağıma vurur dereceydi benimde akıntım vardı 2 aylık evli olduğum için umursamadım ama sonradan bir yapim bakım dedim ve pozitif cıktı

yavruceylan

Kayıtlı Üye
rank
Yap canim saglik ocagindan kan ver negatif cikarsada soru isretin kalmaz acaba acaba diye diye daha cok yorulursun Rabbim hakkında hayırlısıni versin umarim guzel haberle donersin
insallah 5 aydir bekliyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin 10 gun gecmeden kanda gebelkk belli oluyor mu

Duzenli adet goruyosan zaten cnm 3 gun gecmis oluyo adetinden bence test yapmalisin
eczanede ki testlerde cikarmi acaba yoksa 10 gun beklesem mi

yavruceylan

Kayıtlı Üye
rank
Yap canim saglik ocagindan kan ver negatif cikarsada soru isretin kalmaz acaba acaba diye diye daha cok yorulursun Rabbim hakkında hayırlısıni versin umarim guzel haberle donersin

evde test yaptim negatif cikti acaba kanda cikarmi

Defne

Kayıtlı Üye
rank

evde test yaptim negatif cikti acaba kanda cikarmi
Suphen varsa kan yaptir bazen idrarda cikmiyor bende bi kac kere yaptim pozitif kanda negatifti eger varsa cikar saten ama umitlenipte gitmz sonucu gorene kadar rabbim hakkinda hayirlisi versin uzulme Rabbim en hayirli zamnada versin

Tüm sayfalar yüklendi.