Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Alparslanim♥️ tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 827 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Alparslanim♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru olabilir ben 20 haftalik falandı diye hatırlıyorum bu kağıdı 😃😃haftasına bakmak aklıma gelmedi hiç ama ne kadar dikkat etmişsiniz valla süpersiniz🤗🤗 şuan 38+1 deyim sancim ne yok hic bu gebeliğin benim biraz tuhaf haber vericem bakalım ne çıkacak bahtıma 🤣🤣

Doğru olabilir ben 20 haftalik falandı diye hatırlıyorum bu kağıdı 😃😃haftasına bakmak aklıma gelmedi hiç ama ne kadar dikkat etmişsiniz valla süpersiniz🤗🤗 şuan 38+1 deyim sancim ne yok hic bu gebeliğin benim biraz tuhaf haber vericem bakalım ne çıkacak bahtıma 🤣🤣

Biraz dikkatliyimdir ☺️☺️valla çok merak ettim şuan doğum yapınca buraya yazın lütfen cinsiyet ne sürpriz olcak peki nete göre alışveriş vs yaptınız onuda merak ettim ☺️☺️☺️

Alparslanim♥️

Kayıtlı Üye
rank
Biraz dikkatliyimdir ☺️☺️valla çok merak ettim şuan doğum yapınca buraya yazın lütfen cinsiyet ne sürpriz olcak peki nete göre alışveriş vs yaptınız onuda merak ettim ☺️☺️☺️
Ikisde olacak kiremit rengi gibi bisey aldım artık doğunca erkekse küçük abisinin küçükleri var onlarla idare etcek kızsa alışveriş yolları benj bekler ama.dua edin ya kızım olsun sağlıklı sıhhatli

rank
Ikisde olacak kiremit rengi gibi bisey aldım artık doğunca erkekse küçük abisinin küçükleri var onlarla idare etcek kızsa alışveriş yolları benj bekler ama.dua edin ya kızım olsun sağlıklı sıhhatli
Valla ablacım benim hislerim çok kuvvetlidir sana diyim bence kız 🥰🥰

Alparslanim♥️

Kayıtlı Üye
rank
Valla ablacım benim hislerim çok kuvvetlidir sana diyim bence kız 🥰🥰
Hay ağzınız bal yesin canım ya valla bende çok istiyorum kızım olsun diye ama rabbim neyi hayırlı gördüyse o olur inşallah hayırlı sağlıklı sıhhatli bir kızım olur inşallah dua edin benim için bu mübarek ayda 🥰😍

rank
Hay ağzınız bal yesin canım ya valla bende çok istiyorum kızım olsun diye ama rabbim neyi hayırlı gördüyse o olur inşallah hayırlı sağlıklı sıhhatli bir kızım olur inşallah dua edin benim için bu mübarek ayda 🥰😍
Tama canım dua ederdim bu arada sen kaç yaşındasın sana abla dedimde 🤭

Alparslanim♥️

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.