Gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Alparslanim♥️ tarafından oluşturulan Gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik
Konbuyu başlatan Alparslanim♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ooo masaAllah kızmi erkekmi bebislerin doğacak olan ne Rabbım hayırlı uzun ömürler versin kuzularimiza🥰
Aminn canım cümlemizinkini inşallah 🤲 iki kızım var biri 4 yaşına girdi biri 1 yaşında ye i girdi 14 haftalık hamileyim cinsiyet öğrenmek için henüz gitmedim.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aminn canım cümlemizinkini inşallah 🤲 iki kızım var biri 4 yaşına girdi biri 1 yaşında ye i girdi 14 haftalık hamileyim cinsiyet öğrenmek için henüz gitmedim.
Cinsiyeti merak ediyormusun kuzum bu sefer gittiğinde öğrenirsin
Ayy çok güzel heyecanlar yaa özledim şimdi hamilelik zamanlarimi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ayy ben bu gebeligimde sanki ilk kez hamileymisim gibi hissediyorum çok garip gamze ya çok heyecanlıyım nedense 😂😂
Yaaa heyecan olmaz mı ya vallahi ben bile böyle heyecan yapıyorum burda siz yazınca cinsiyet filan çok heyecanlı şeyler yaa güzel duygular
Ne zaman gidecen cinsiyet öğrenmeye

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yaaa heyecan olmaz mı ya vallahi ben bile böyle heyecan yapıyorum burda siz yazınca cinsiyet filan çok heyecanlı şeyler yaa güzel duygular
Ne zaman gidecen cinsiyet öğrenmeye
Haha Aynen valla zaten benim cevrendekiler benden daha heyecanlı nasip olursa Ramazan'ın sonu gidicez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar