Gebelikte 2'li Test önemli mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Gebelikte 2'li Test önemli mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,797 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte 2'li Test önemli mi
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dünyalar güzeli annişler size sorum olacak ikili test ne kadar onemli. Ben yaptirmaktan korkuyorum piskolocim bozulacak diye olmulu şey söylemiyorlarmiş. Siz yaptirdinizmi?
Olumlu birşey söylemiyorlar diye birşey yoktur. Senden kan alınır kan değerlerine göre konuşurlar. Herşey Allah'tan gelir. Başka doktora daha gösterirsin sonuçlarını. Yaptır bence. Doktorun ne derse ona gire hareket et. Ben yaptırdım çok şükür bir sıkıntı çıkmadı. 3. Gebeliğim hepsinde yaptırdım. Çok şükür sağlıklı çocuklarım var

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Olumlu birşey söylemiyorlar diye birşey yoktur. Senden kan alınır kan değerlerine göre konuşurlar. Herşey Allah'tan gelir. Başka doktora daha gösterirsin sonuçlarını. Yaptır bence. Doktorun ne derse ona gire hareket et. Ben yaptırdım çok şükür bir sıkıntı çıkmadı. 3. Gebeliğim hepsinde yaptırdım. Çok şükür sağlıklı çocuklarım var

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Dünyalar güzeli annişler size sorum olacak ikili test ne kadar onemli. Ben yaptirmaktan korkuyorum piskolocim bozulacak diye olmulu şey söylemiyorlarmiş. Siz yaptirdinizmi?
Ben yaptırmadım. Çünkü bir şey olsa da kabul etmeye karar verdim. Çünkü 2 li testte net sonuç yok bu durum bebegin içinde oldugu sıvıdan örnek almaya kadar gidiyor netlessin diye düşme tehlikesi olabiliyor. yine de kesin olmuyor :) bu yüzden bn tercih etmedim.

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırmadım. Çünkü bir şey olsa da kabul etmeye karar verdim. Çünkü 2 li testte net sonuç yok bu durum bebegin içinde oldugu sıvıdan örnek almaya kadar gidiyor netlessin diye düşme tehlikesi olabiliyor. yine de kesin olmuyor :) bu yüzden bn tercih etmedim.
Allahim hepimize bebişlerimizi sag salim kucağımıza almayi nadsip etsin:)

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bende yaptırmadım canım detaylı ultrason yaptırdım sadece sana kalmış istersen yaptirirsin🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar