Gebelikte beslenme ve kilo?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Gebelikte beslenme ve kilo? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,417 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte beslenme ve kilo?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acaba canımızın çektiği şeyi yemezsek gebelikte problem olur mu mesela sürekli tatlı istiyorum ama artık yememe kararı aldım ekmek ve hamur işini bıraktım sadece kahvaltıda yicem ekmek başka türlü yemicem 🤗 ama alıştı ya vücut tatlıya ve ekmeğe akşam yemeğinde ekmeksiz yeyince şuan sanki hiç yememiş gibi hissediyorum 😟 ama inat ettim yemicem artık akşam 7den sonra yemek işini bitiriyorum ☺️ ama canımın cektigi aşerdiği şeyleri yemezsem bişey olmaz di mi? 🤔🙄
Bence çok aseriyorsan kaşık ucuyla tadına bak ben hiç tatlı karbonhidrat yemedim yinede bebek kilo aldı ben sistim😂😂 gebeliğim riskli yürüyüş yapamadım doktorun onay veriyorsa bol su iç bol yürüyüş yap derim doğumunda kolay olur kiloda almazsin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence çok aseriyorsan kaşık ucuyla tadına bak ben hiç tatlı karbonhidrat yemedim yinede bebek kilo aldı ben sistim😂😂 gebeliğim riskli yürüyüş yapamadım doktorun onay veriyorsa bol su iç bol yürüyüş yap derim doğumunda kolay olur kiloda almazsin
Yürüyüş yapıyorum günde bir iki defa çıkıyorum inşallah doğuma iyi etki eder 😅😅 tatlı ve hamur işi yemicem daha

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acaba canımızın çektiği şeyi yemezsek gebelikte problem olur mu mesela sürekli tatlı istiyorum ama artık yememe kararı aldım ekmek ve hamur işini bıraktım sadece kahvaltıda yicem ekmek başka türlü yemicem 🤗 ama alıştı ya vücut tatlıya ve ekmeğe akşam yemeğinde ekmeksiz yeyince şuan sanki hiç yememiş gibi hissediyorum 😟 ama inat ettim yemicem artık akşam 7den sonra yemek işini bitiriyorum ☺️ ama canımın cektigi aşerdiği şeyleri yemezsem bişey olmaz di mi? 🤔🙄
Canım bildiğim kadarıyla hamile bı bayan canı ne çekiyorsa az da olsa yemeli buna dikkat etmen lazım 🌹

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Yemen lazım tatlım dikkat ederek azcik ye Allah'ın izniyle bişi olmaz şekerin yoksa inşallah ta yoktur
Yok şekerim yok ama yeyince de midem yanıyor bulanıyor bide kilo almaktan çok korkuyorum eşim kilo alsam dalga geçer benimle şimdiden karnım çıktı diye minik ton balığım benim diyor deli oluyorum 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar