Gebelikte beslenme ve kilo?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Gebelikte beslenme ve kilo? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,406 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte beslenme ve kilo?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acaba canımızın çektiği şeyi yemezsek gebelikte problem olur mu mesela sürekli tatlı istiyorum ama artık yememe kararı aldım ekmek ve hamur işini bıraktım sadece kahvaltıda yicem ekmek başka türlü yemicem 🤗 ama alıştı ya vücut tatlıya ve ekmeğe akşam yemeğinde ekmeksiz yeyince şuan sanki hiç yememiş gibi hissediyorum 😟 ama inat ettim yemicem artık akşam 7den sonra yemek işini bitiriyorum ☺️ ama canımın cektigi aşerdiği şeyleri yemezsem bişey olmaz di mi? 🤔🙄

A

Adsız anne adayı

Guest
Aynı sıkıntı bende de var ilk dört beş ay tatlı isteğim olmadı beş kiloda verdim çok şükür bebekte iyiydi sonra bir iştahım açıldı canım tatlı istiyor hamur işi falan da yiyordum kendime dur dedim sabahları yiyiyorum aynı demen gibi ins bir sorun olmaz canımın isteğine baksam gözüm tatlida 😁

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar acaba canımızın çektiği şeyi yemezsek gebelikte problem olur mu mesela sürekli tatlı istiyorum ama artık yememe kararı aldım ekmek ve hamur işini bıraktım sadece kahvaltıda yicem ekmek başka türlü yemicem 🤗 ama alıştı ya vücut tatlıya ve ekmeğe akşam yemeğinde ekmeksiz yeyince şuan sanki hiç yememiş gibi hissediyorum 😟 ama inat ettim yemicem artık akşam 7den sonra yemek işini bitiriyorum ☺️ ama canımın cektigi aşerdiği şeyleri yemezsem bişey olmaz di mi? 🤔🙄
Kuzum bir zararı olmaz sanılanın aksine bir yararı da yok aslında her aserdigini yemenin😉rahat ol canım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm azalatman güzel ama kendini de aç bırakma .. sürekli tatlı yemekte aşırı kilo yapar bebeğe faydası yok canın tatlı istedi mi meyve ye mesela.. ☺️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm azalatman güzel ama kendini de aç bırakma .. sürekli tatlı yemekte aşırı kilo yapar bebeğe faydası yok canın tatlı istedi mi meyve ye mesela.. ☺️
Meyve kesmiyor kesse keşke 😅😅 aşırı bir tatlı isteği ama bunu yeneceğim yemeyince vücut bu zehiri atar ve alışır onsuzluğa ☺️☺️ ama ekmek ve tatlıya alıştı vücudum sürekli istiyor şuan 🙄

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
canim ekmegi kes bendede öyle olurdu ekmek yemeyince ac gibi hissediyordum gerçekten kendimi ama kendini yememek için zorlama yani canının çektiği herşeyi ye senin değil bebeğin canı istiyor demekki canın ne çekiyorsa bebekte o vitamin eksikliği var mesela Bizim birda kac kişiden duydum hamileyken tas toprak yiyen ondan sonra sigara külünü bile yiyen aserdigini duydum 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bir zararı olmaz sanılanın aksine bir yararı da yok aslında her aserdigini yemenin😉rahat ol canım
bencede

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
canim ekmegi kes bendede öyle olurdu ekmek yemeyince ac gibi hissediyordum gerçekten kendimi ama kendini yememek için zorlama yani canının çektiği herşeyi ye senin değil bebeğin canı istiyor demekki canın ne çekiyorsa bebekte o vitamin eksikliği var mesela Bizim birda kac kişiden duydum hamileyken tas toprak yiyen ondan sonra sigara külünü bile yiyen aserdigini duydum 😅😅

bencede
İyy sigara külü mü 😱😱 yok Allah'tan tatlı aseriyorum ben ablamda araba egzoz kokusunu aserirdi ilginç 😅😅😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

bencede
Ayy benim şuana kadar aserdiğim tek anormal şey domates salçası ama ağzıma aserdiğim halde sürmedim 😂

Tüm sayfalar yüklendi.