Gebelikte beslenme ve kilo?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Gebelikte beslenme ve kilo? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,416 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte beslenme ve kilo?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ya yedikten sonra tiksinirsem diye 😂😂
aseriyorsan ye canım ben pek inanmıyorum ama aşerdigin şeyi yemezsen bebeğin vücudunda leke çıkar derler mesela annem benimle hamileyken canı ızgara çekmiş kokusu burnuna gelmiş ama yememiş sağ bacağımda ayak bileğimin önünde mosmor bir leke var duman gibi resmen😊🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
aseriyorsan ye canım ben pek inanmıyorum ama aşerdigin şeyi yemezsen bebeğin vücudunda leke çıkar derler mesela annem benimle hamileyken canı ızgara çekmiş kokusu burnuna gelmiş ama yememiş sağ bacağımda ayak bileğimin önünde mosmor bir leke var duman gibi resmen😊🤭
Yaa bunu ilk kez duydum kuzum ama sqlcadan tiksinirsem bir daha yiyeyemm yemeklerde diye korkuyorum 😔

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Yok şekerim yok ama yeyince de midem yanıyor bulanıyor bide kilo almaktan çok korkuyorum eşim kilo alsam dalga geçer benimle şimdiden karnım çıktı diye minik ton balığım benim diyor deli oluyorum 😂😂😂
Ben ilk oğlumda çok yerdim hiç kiloya da dikkat etmedim alırsam veririm sonuçta diyip eşim de sizin hesap dalga geçti bende sen kendine bak hadi bnm içimde bebek var seninkinde ne var dedim 😂 çünkü o da benle yedikçe göbek yapmıştı.. ve ben doğuma kadar 23 kilo aldım 73 kilo girdim doğuma oğlum 1.5 yaşındayken 43 kiloya düşmüştüm hiç fazlam yoktu sarkmadim ama bol haraketliydim aşırı derecede hem çocuk hem ben aktiftik baya 😄 ikinciye hamileyim şimdi evdeyiz hep ama bunda daha 54 ile hamile kaldım şuan 61 kiloyum ..kiloyu dert etme kim ne derse desin bunu zaten Max 3 kere yaşarız belki bir bnm ilk oğlum şuan 8 yaşında normalde ikinci düşünmüyordum zar zor büyüttüm ama bı aşk geldi senelerdir kardeş istiyor hadi ddm iki evldimiz olsun bari 🙈 Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
ben anlamadım zaten salçayı aşermiyor musum nasıl tisiniceksin🤭🤭🤭🤭
Yedikten sonra😂😂 eğer bir daha canım istemezse çok kötü olur yiyemem geçen buna benzer bir olay yaşadım örnek kıvırcık canım o kadar çok istedi ki düşün alıp yedim şuan yiyemiyorum 🥺

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bide bana sor millet aserdigini yiyince mutlu olur resmen hayattan soğudum 😂😂
yAa az kalmış canım bişey olmaz doğumdan sonra ne istersen yiyeceksin mide bulantısı Yok oh aay bide ben hamileyim en cok yüz üstü uyumayı özlemiştim simdi yüz üstünden baska çeşit uyumuyorum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar