Gebelikte Beslenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine tarafından oluşturulan Gebelikte Beslenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,194 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Beslenme
Konbuyu başlatan Amine
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Amine

Kayıtlı Üye
rank
Benim iştahım açıldı işimde rahat sürekli biseyler yiyorum kuru üzüm ceviz badem yemeye daha çok dikkat ediyorum yemek yiyemesende böyle şeyler tüketebilir sin
Bende cevizle badem çok seviyorum ve yiyorum bebek için faydalı olduğunu düşünüyorum annemde yemek yemedigim için bebeğin aç kalcagini düşünüyor

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bende cevizle badem çok seviyorum ve yiyorum bebek için faydalı olduğunu düşünüyorum annemde yemek yemedigim için bebeğin aç kalcagini düşünüyor
Kalmaz her yemekde yani bebeğe fayda etmiyor vitamin falanda al sağlık ocağında veriyolar ücretsiz D3 falan onlarda iyi olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annen zayıf dogacak diye panikliyodur 😊 bişey olmaz zayıf olursada zayıf çocuk daha iyi çabuk toparlar dirençli olur yengem evlatlık çocuk aldı daha yeni doğmuş çocuk zayıftı hemen toparlandı anne sütü biseyde yok bebek hemen büyüdü zayıf bebek daha çabuk büyüyor gelisiyo

Son düzenleme:
Merhaba kızlar aranızda Hem çalışıp hem de gebe olanlar varmı nasil besleniyorsunuz teşekkürler
Özellikle yağsız salçasız Sebze yemeği ve salata ağırlıklı besleniyorum. Kan şekeri ve tansiyon problemi yaşamamak içinde ara öğünlerde meyve yoğurt kuru yemiş gibi tüketiyorum. Zaten ilerleyen haftalarda ağır yemekler mideyi çok rahatsız ediyor. Çalıştığın yer müsaitse kendine ait bir dolap çekmece varsa kan şekeri düşmesin diye Küçük paketlerde kuruyemiş çubuk kraker gibi hafif ara öğünler bulundurmanın Faydası olur

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim iştahım açıldı işimde rahat sürekli biseyler yiyorum kuru üzüm ceviz badem yemeye daha çok dikkat ediyorum yemek yiyemesende böyle şeyler tüketebilir sin

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beslenir bisey olmaz geceleri ballı süt icebilirsin patates haşlaması sulu yemegi yiyebilirsin hem kolay seni yormaz patlıcan ne kavurabilirsin izinli olduğun bir gün dolabına pırasa koy eve gelince pişirirsin ben öyle yapıyorum
Süt yararlı değil bence içmeyin sindirimi zormuş

Tüm sayfalar yüklendi.