Gebelikte Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miroşunannesi tarafından oluşturulan Gebelikte Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,000 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Miroşunannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miroşunannesi

Miroşunannesi

Kayıtlı Üye
rank
38+4 günlüğüm bugun dr çatı muayenesi yaptı ama kasıklarımda ağrı hissediyorum hastaneden beri nstde sancın var ama doğum olcak kdr çok değil dedi baska da bisey demedi catı muayenesi sonrası bu agrı normal mi regl sancısına benziyor ve arada top gibi kasılıyor ama sıklığı düzensiz gibi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sancın varsa zaten kasıklarda ağrın olr cnm normal birşey yani ama 2 3 güne doğum olr RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Miroşunannesi

Kayıtlı Üye
rank
Muhtemelen cati muaynesinden sonra olmustr canm agrilarinin skligini takip et 5.3dk bi gelirse gdersin
Büyük ihtimalle öyle oldu gece ağrı sancı kalmamıştı çünkü ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sancın varsa zaten kasıklarda ağrın olr cnm normal birşey yani ama 2 3 güne doğum olr RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim
Gece sancılarım yoktu ama rahat uyudum kan su vs bişi de gelmedi beklemedeyz yine de aminn hepimizin yavrularını korusun Allahım 🥰❤️

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Sen yine dikkat et kontrol et sıkıntı olsa git benimde olmuştu ilkinde doktora sordum dedi kendini sıktıysan ondan ama sen sancıları vs kontrol er sıkıntı olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar