Gebelikte cinsiyette doktor yanılması yaşayan var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif.gltkn94 tarafından oluşturulan Gebelikte cinsiyette doktor yanılması yaşayan var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,424 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte cinsiyette doktor yanılması yaşayan var mı ?
Konbuyu başlatan Elif.gltkn94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kesinlikle devam ediyorsun benim sizlerin yaşında öğrencilerim var çoğu erken evlendi onlarında olsun erken evlilikte güzeldir ama okuyun master tamamladık doktoraya devam edecektim ikinci minigi istedik Rabbim nasip etti doğum yarın nasipse bakalım
Ayy ne güzel rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah diğerinde sağlıklı uzun ömürler versin devam edecem zaten 1 yılım kalmış o kadar seneyi heba edemem

Evo

Kayıtlı Üye
rank
11. Haftada erkek bebeğe dair birşey yok dedi 13. Haftada kız dedi değişen olabilir tabiki ama genelde değişmez erkek bebek diyip değişen çok oluyo ama size ne dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy çok fena olmuş cnm bu ne zaman oldu 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy çok fena olmuş cnm bu ne zaman oldu 😂

Bu da değişik hiç mi özele gitmemiş ya da ayrintiliya girmemiş kaç yılında öldü kız deyipte erkek çıkması da çok daha değişik 😂
Vallahi bir on yıl olmuştur sanırım. Vallahi bilmiyorum ama çok saçma 9 ay boyunca nasıl görünmüyor. Ben tam emin olmak için ayrıntılı ultrason da sordum doktora

Tüm sayfalar yüklendi.