gebelikte Decavit hap ne zamana kadar kullanilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan gebelikte Decavit hap ne zamana kadar kullanilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,966 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Decavit hap ne zamana kadar kullanilir
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Doguma kadar canım 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vitamin hapı zaten kullanmanda cok fayda var o yuzden hergun duzenli kullanmaya dikkat et doktor der zaten kullanmayacan zamanı

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Doguma kadar canım 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vitamin hapı zaten kullanmanda cok fayda var o yuzden hergun duzenli kullanmaya dikkat et doktor der zaten kullanmayacan zamanı
Aaaa ben ne demeye diğer ilaçları görünce onu bıraktım acaba halbuki ikinci gebelik 🤦🤦 teşekkür ederim 😘🤗

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar o kadar çok ilaç verildiki bu ara hangisini ne zaman icilecegini bile unuttum bu decavit hap olan kaçıncı aya kadar sürüyor şu anda altı aylığım devit damla ve ferrozinc yazıldı onu kullanmam gerekiyor Muş sorum decavit kullanan varsa kaçıncı aya kadar kullancam
Ben 9. Aya kadar kullandım sonra bebeğin kilosu iyi çıkınca bıraktırdı ama ben o ilacı bırakınca halsizleştim çok doktorunu aradim ve geri başladım doğuma kadar kullandım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar o kadar çok ilaç verildiki bu ara hangisini ne zaman icilecegini bile unuttum bu decavit hap olan kaçıncı aya kadar sürüyor şu anda altı aylığım devit damla ve ferrozinc yazıldı onu kullanmam gerekiyor Muş sorum decavit kullanan varsa kaçıncı aya kadar kullancam
Canım drun verdiği bütün ilaçları düzenli kullan vitamin ilacı o bebeğin gelişimi için çok önemli verilen bütün ilaçlar aksatma doğuma kadar kullanman gerekiyor

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Canım drun verdiği bütün ilaçları düzenli kullan vitamin ilacı o bebeğin gelişimi için çok önemli verilen bütün ilaçlar aksatma doğuma kadar kullanman gerekiyor
Teşekkür ederim bende anlamadım neden böyle yaptığımı yeni ilaçlar yazıldı ben zannettim onları kullancam decavit bırakılacak bir sormak istedim size kullancam artık

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ben 34+6 dayım kullanıyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.