Gebelikte herkese Covid-19 aşısı mı yapılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Gebelikte herkese Covid-19 aşısı mı yapılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,731 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte herkese Covid-19 aşısı mı yapılıyor
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ikizler annesi

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileler 3 aydan sonra korona iğnesi yapılıyormuş yaptıran varmı bebege zararı veya kişiye zararı var mı acaba çok kararsızımm benn

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hiç duymadım canım ben yaptırmadım yaptırmamı söyleyende olmadı hiç. Sekiz aylık oldum doktorum böyle birşeyden bahsetmedi . Bende gebelikten sonra aşı olmayı düşünüyorum. Şimdi yaptırmak bebeğe zararı olurmu bilemedim sen en iyisi doktoruna danış yapan varsa sıkıntı olmuyorsa sende istiyorsan yaptırırsın.

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Hiç duymadım canım ben yaptırmadım yaptırmamı söyleyende olmadı hiç. Sekiz aylık oldum doktorum böyle birşeyden bahsetmedi . Bende gebelikten sonra aşı olmayı düşünüyorum. Şimdi yaptırmak bebeğe zararı olurmu bilemedim sen en iyisi doktoruna danış yapan varsa sıkıntı olmuyorsa sende istiyorsan yaptırırsın.
Saglık bakanı yeni açıklama yapmış zaten aynen doktoruma danışıcam ama sizinde fikrinizi alıyım dedim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Saglık bakanı yeni açıklama yapmış zaten aynen doktoruma danışıcam ama sizinde fikrinizi alıyım dedim
Yeni açıklama olduğu için duymamışım demekki . Çünkü daha önce olsaydı muhakkak duyar bir bilgi sahibi olurdum . Eğer sağlık bakanı açıklama yaptıysa vardır bir bildiği diye düşünüyorum. Ama siz yinede detaylıca araştırın dediğim gibi bir bilgim olsa elbette sizinle paylaşırdım bende merak ettim şimdi bir araştırıp öğrenicem bakalım. ☺️

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Yeni açıklama olduğu için duymamışım demekki . Çünkü daha önce olsaydı muhakkak duyar bir bilgi sahibi olurdum . Eğer sağlık bakanı açıklama yaptıysa vardır bir bildiği diye düşünüyorum. Ama siz yinede detaylıca araştırın dediğim gibi bir bilgim olsa elbette sizinle paylaşırdım bende merak ettim şimdi bir araştırıp öğrenicem bakalım. ☺️
Aynen canım bklım hayırlısı teşekkürr ederim saglıkla kucagına al bebişini

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileler 3 aydan sonra korona iğnesi yapılıyormuş yaptıran varmı bebege zararı veya kişiye zararı var mı acaba çok kararsızımm benn
Bende haberlerde duydum gebeler zor geciryor diye doktoruma sordum hamileler asi olacakmi bende olimi diye olmaz dedi daha onaylanmadi gebelikte yan etkisi varmi onu bile bilmiyoruz onun çalışması bile yapilmadi dedi cok dikatli ol kendini koru dedi sadici
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 1ay omce haberlerde duymuştum ama dokyoruma soyledim olmaz hamileler icin onay bile çıkmadı dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar