Gebelikte kan uyusmazligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgba tarafından oluşturulan Gebelikte kan uyusmazligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,230 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kan uyusmazligi
Konbuyu başlatan Tgba
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Tgba

Guest
rank
Hanimlar benim esimle kan uyuazligimiz var ve simdi 3. Bebegime hamileyim ilk dogumdan sonra igne yapmislar bebegin kani benle uyusmuyor diye.2. De gerek duymadilar benim kanimla uyusuyirdu simdi 11.2 gunluk hamileyim ve 18 gun once filan hafif lekelenmeler oldu 1 kerede akintim kirmizi geldi ozele gittim hemen ultrasonda ters bir durum yok.ama yinede dusuk tehlikesidir diyio ilac verdi kullandim pazar gunu ve bugun sabah yine akintiyla az pembemsi leke geldi ters bir durummudur kkii

Tgba

Guest
rank
Biraz netten arastirdim vucut savasiyormus bebekle biraz korktum ayin 8 de randevum var

Tgba

Guest
rank
Kan uyusmazligiyla alakasinn oldugunu sanmam
Bende once oyle dusunmemistim gecen bir bayanda oyle birsey yazmis tedirgin oldum biraz vucut red ediyormus ya dusuk oluyir yada allah korusun bebegin saglik problemi oluyous yani nette.oyle okudum tedirgin oldum randevumu gec zamanami aldim acaba diye dusunuyorum

A

Ayşe 123

Guest
Bence acil olarak doktorunuzla görüşün buradan bilgi almak doğru değil zira kan uyuşmazlığı iğnesinin çocuğa yapıldığını söyleyen biri bile olmuş.

A

Ayşe 123

Guest
Kan uyuşmazlığı iğnesi anneye yapılır bizde de kan uyuşmazlığı var çok hafif bir kanama olmuştu doktoru aradık ve hemen çağırdı iğneyi yaptırdı.Bu iğneyi yaptırmanın bile süresi var ihmale gelmez yazmak istedim çok denedim mesajın gitmesi için sonuçta çocuk sağlığı bu iyi geceler

Tgba

Guest
rank
Bence acil olarak doktorunuzla görüşün buradan bilgi almak doğru değil zira kan uyuşmazlığı iğnesinin çocuğa yapıldığını söyleyen biri bile olmuş.
Ya normalde devlet hastanesine gidiyorum ozele kanamam oldugu icin giistim devlette randevusuz kabul etmiyorlar o tuzden beklemek zorunda kaliyorum

Tgba

Guest
rank
Kan uyuşmazlığı iğnesi anneye yapılır bizde de kan uyuşmazlığı var çok hafif bir kanama olmuştu doktoru aradık ve hemen çağırdı iğneyi yaptırdı.Bu iğneyi yaptırmanın bile süresi var ihmale gelmez yazmak istedim çok denedim mesajın gitmesi için sonuçta çocuk sağlığı bu iyi geceler
[/QUOTE
Kan uyusmazligi ignesini devlettemi ozeldemi oldunuz bide kendinizmi aliyorsunuz eczaneden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar