Gebelikte kan uyusmazligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgba tarafından oluşturulan Gebelikte kan uyusmazligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,228 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kan uyusmazligi
Konbuyu başlatan Tgba
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin
A

Ayşe 123

Guest
Ya normalde devlet hastanesine gidiyorum ozele kanamam oldugu icin giistim devlette randevusuz kabul etmiyorlar o tuzden beklemek zorunda kaliyorum
Anladım ben özele gidiyordum devlette nasıl olur bilmiyorum ama gene de bu durum önemli bekletmezler herhalde bilgi sahibi olsalar durumla ilgili, biz almadık onlar yaptı bu iğne için para vermedik yani kan uyuşmazlığı durumu önemli olduğu için onlar da önemsiyor

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Hanimlar benim esimle kan uyuazligimiz var ve simdi 3. Bebegime hamileyim ilk dogumdan sonra igne yapmislar bebegin kani benle uyusmuyor diye.2. De gerek duymadilar benim kanimla uyusuyirdu simdi 11.2 gunluk hamileyim ve 18 gun once filan hafif lekelenmeler oldu 1 kerede akintim kirmizi geldi ozele gittim hemen ultrasonda ters bir durum yok.ama yinede dusuk tehlikesidir diyio ilac verdi kullandim pazar gunu ve bugun sabah yine akintiyla az pembemsi leke geldi ters bir durummudur kkii
Gecmis olsn cnm doktra git kafanda suphe kalmasin

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar benim esimle kan uyuazligimiz var ve simdi 3. Bebegime hamileyim ilk dogumdan sonra igne yapmislar bebegin kani benle uyusmuyor diye.2. De gerek duymadilar benim kanimla uyusuyirdu simdi 11.2 gunluk hamileyim ve 18 gun once filan hafif lekelenmeler oldu 1 kerede akintim kirmizi geldi ozele gittim hemen ultrasonda ters bir durum yok.ama yinede dusuk tehlikesidir diyio ilac verdi kullandim pazar gunu ve bugun sabah yine akintiyla az pembemsi leke geldi ters bir durummudur kkii

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar