Gebelikte Karnımda sertlik neden olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalll tarafından oluşturulan Gebelikte Karnımda sertlik neden olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 777 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Karnımda sertlik neden olur
Konbuyu başlatan Hilalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32+4 günlük hamileyim karnımda çok sık sertleşme oluyor ve sabahları da sertlikle birlikte hafif ağrı gibi Bi şey. Sırt üstü uzandığımda daha çok oluyo sanki. Taş gibi sert olmasının nedeni nedir Bi toplanıyo bebek sonra geri gevşediğini hissediyorum

Ş

Şirin

Guest
Merhaba ben dün akşam bu nedenden dolayı acile gittim.karnimda aşırı sertlik ve bebek hareketlerinde yavaşlama vardı.doktorun söylediği sertlik istenilen bir durum değil, rahimde kasılmalar olduğu için sertlik oluyormuş.nst ve alttan açılmama bakti(açılma yok) 3 gün sonra tekrar gelin denildi bana.sizde bir doktora gidin bence

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32+4 günlük hamileyim karnımda çok sık sertleşme oluyor ve sabahları da sertlikle birlikte hafif ağrı gibi Bi şey. Sırt üstü uzandığımda daha çok oluyo sanki. Taş gibi sert olmasının nedeni nedir Bi toplanıyo bebek sonra geri gevşediğini hissediyorum
Rahim doğuma hazırlık yapıyor, bebenizde baş aşağı dönmüştür muhtemelen karnınızın üst kısmı daha boştur artık. Bebek hateketlerini hissediyorsanız sıkıntı yok ama bebeğin hareketlerini hissetmez iseniz hemen hastaneye gidin.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ben 24 haftaya geçiyorum 19 haftadan beri var bende aynisi agri yok ama bazen sagda bazen solda bazen aşağıda her yerde sertleşme oluyor toplaniyor oyle bence normal bir durum

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize msjları için teşekkür ederim. Bugün doktor kontrolum vardı ve nst ye girmem gerektiğini bebeğin aşşağıda olduğunu söyledi her hafta nst ye bağlanıcam. Zaten bebek hareketlerini hep aşşağıda hissediyorum artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar