Sorum var Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,110 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyim karnımı nereye saklayacam acaba aman sakın karnını kimseye gösterme ayıp diyorlar yav nereye saklayayım karnımı Allah Allah bebek doğduğu zaman milleti arayıp doğurdu demeyi biliyorlar o zaman ayıp olmuyor ben karnimla dışarda gezince ayıp oluyor cidden çıldırmamak elde değil
Canım bide çok bakıyorlar belki sana nazar olur diye söylüyor olabilirler bol şeyler giyebilirsin ben hastaneye gittim mi bütün teyzeler giresiye kadar bakıyo onun için demişlerdir

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bide çok bakıyorlar belki sana nazar olur diye söylüyor olabilirler bol şeyler giyebilirsin ben hastaneye gittim mi bütün teyzeler giresiye kadar bakıyo onun için demişlerdir
Sanki hiç hamile olmamışlar da birtek hamile biziz gözlerini bize dikiyorlar 😅 biz tuafkarina gidiyoruz

G

Goodlife

Guest
Hiç canı ni sıkma. sen zaten gerekeni yapıyorsun geniş giyiniyorsun ee daha napacaksın. Boşver takma. Kocamın bebeğini gururla taşıyorum saklanmıyor o yüzden dersin. Şaka bi yana bana da Kayınvalidem korse giy diye ısrar ediyor. 1 Ay sonra doğuracağım yaw ne korsesi. korseyle kapanır mı bu kıca göbek ? Bebek için sağlıklı bile değil yani. Velhasıl ağzı olan konudur tavsiye verir.sallaaaa....
Hamileyim karnımı nereye saklayacam acaba aman sakın karnını kimseye gösterme ayıp diyorlar yav nereye saklayayım karnımı Allah Allah bebek doğduğu zaman milleti arayıp doğurdu demeyi biliyorlar o zaman ayıp olmuyor ben karnimla dışarda gezince ayıp oluyor cidden çıldırmamak elde değil

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Boşvern o düşnceleri eskiden kalma sözler onlar. İnsan onca büyüyen karnını nasl saklar nereye saklar gebelk ayp değl ya nimet sonuçta boşver takma bile hamılelğnin tadını çıkar kimseye kulak asma sen nasl yapmak istersen öyle yap👍 rabbim nasp etmş snçta şükürki bizlere🤲🤲🧿😊

Bir yönden haklısın canım ama şu yönden de düşün Allah korusun çocuğu olmayan biri görse ne güzel onun oluyor benim olmuyor diyip gözü kalır allah korusun nazar değer gözü pis olan insanlar cok var :( o yüzden bende saklamaya çalışırım gözüküyor napalım eve mi kapatalım kendimizi 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem yanlıs bilgi ayıp degil ki yani bu hamilelik 🤰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Valla millet göğsünü bacaklarını gösteriyo.ben dar giYiyorum bazen.anası belli babası belli.niye çekincem.var olan çıkar🙂🙂

G

Goodlife

Guest
Tamam nazar varda. nazar her zaman var. Gözünün rengine de nazar olur, saçının teline de,giydiğin eteğe de,aldıgın eve de,bitirdiğin okula da... Ee nazar var diye evde hapis mı olalım? Dua edip gardımızı alıp çıkacağız elbette. Zaten geniş kıyafetler giyiyoruz. Karnımızın olduğu yeri kesip göbeğimizi ordan çıkartmıyoruz ya. Rabbim lütfetmiş,bu lütfu şükürle taşırım. Enaniyet yapmadan, kendimi hamile kalamayanlardan üstün görmeden,onlar içinde duaa ederek...

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Ayıp mayıp değil canım boşver onları hiç takma sadece mal mal çok bakıyorlar insan eline alıp dövmek istiyor içinizde bebek vsr ve karnımız büyümüş bu gayet normal bazı cahiller konuşmak için konuşup durur ve bakarlar Rabbim pis gözlerinden korusun biz hamisleri 🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben tesettürlüyüm gebelikten önce bol giymeyi seven bi insandım o yüzden hiç hamiş kıyafeti almadım. Ama saklamak mümkün değil ki ne yapalım yani dışarı mı çıkmayalım. Yoldan geçen her insan bakıyor karnıma artık rahatsız olmaya başladım bakışlardan acaba ben de mi böyle bakıyordum hamilelere. Çok olağan bi şey ama garip garip süzüyor millet
Yok canım çoğu öyle hepimize oyleler galiba kendi kızları gelinleri yada hamilellikleri olmamış gibi Allah ıslah etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar