Sorum var Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,115 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Karnını gösterme ayıp mı p
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall
Hamileyim karnımı nereye saklayacam acaba aman sakın karnını kimseye gösterme ayıp diyorlar yav nereye saklayayım karnımı Allah Allah bebek doğduğu zaman milleti arayıp doğurdu demeyi biliyorlar o zaman ayıp olmuyor ben karnimla dışarda gezince ayıp oluyor cidden çıldırmamak elde değil
Zaten bol giyiniyormuşsun başka elden bişey gelmez ki canım🥰

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Yani kuzum onu şu yuzden diyolar hani kucagi bos olan var isteyip olmayan var cocuk hasreti ceken var hani onlara karsi nasil desem hani dogru kelime degil.ama.gosteris gbi olmasin diye diyolar aslinda . Havalar serin daha disari cikarken ince bi şal atabilirsin ustune onun haricinde imkanin varsa bir kac bol tshirt giyebilirsin elden baska birsey gelmez zaten disari cikarken karnini evde birakamicagina gore . Cok da takma kafana banada soyleyen oluyodu nedenini bu sekilde acikladilar mantikli ve dogru buldum acikcasi . Kimseyi bilerek yada bilmeyerek uzmek istemeyiz sonucta 😘🙏
Çocuğumuz olduğunda onu dışarıyada çıkarmayalım o zaman? Bence çok saçma. Rabbim isteyen annelerin babaların kucaklarını boş bırakmasın inşallah, ancak sokakta karnımızı saklamak zorunda kalmamalıyız. Hele ki bu ayıp bir şey kesinlikle değil.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç canı ni sıkma. sen zaten gerekeni yapıyorsun geniş giyiniyorsun ee daha napacaksın. Boşver takma. Kocamın bebeğini gururla taşıyorum saklanmıyor o yüzden dersin. Şaka bi yana bana da Kayınvalidem korse giy diye ısrar ediyor. 1 Ay sonra doğuracağım yaw ne korsesi. korseyle kapanır mı bu kıca göbek ? Bebek için sağlıklı bile değil yani. Velhasıl ağzı olan konudur tavsiye verir.sallaaaa....
O nasıl bir akıl mantık Allah aşkına ya korse giy ne demek 8 aylık hamile bir kadına. Sorsana kaynanana çocuk doğuyunca Allahın izniyle onu da oda filan mi kilitliycek kimseye göstermiycek? Ayıpsa hamileykende ayıp doğuyunca da ayıp. Allahım yarebim sen şu insanlara akıl fikir ver. Valla bağzı gelinler kaynanalarından korktukları için her şeyi yapıyorlar sen iyi ki yapmamışsın canım.

Tamam nazar varda. nazar her zaman var. Gözünün rengine de nazar olur, saçının teline de,giydiğin eteğe de,aldıgın eve de,bitirdiğin okula da... Ee nazar var diye evde hapis mı olalım? Dua edip gardımızı alıp çıkacağız elbette. Zaten geniş kıyafetler giyiyoruz. Karnımızın olduğu yeri kesip göbeğimizi ordan çıkartmıyoruz ya. Rabbim lütfetmiş,bu lütfu şükürle taşırım. Enaniyet yapmadan, kendimi hamile kalamayanlardan üstün görmeden,onlar içinde duaa ederek...
Ağzına sağlık canım ne güzel demişsin.

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hamileyim karnımı nereye saklayacam acaba aman sakın karnını kimseye gösterme ayıp diyorlar yav nereye saklayayım karnımı Allah Allah bebek doğduğu zaman milleti arayıp doğurdu demeyi biliyorlar o zaman ayıp olmuyor ben karnimla dışarda gezince ayıp oluyor cidden çıldırmamak elde değil
Niye ayıp olsun ki canım ama yine de çok dar giyinmek lazım 😉 Rihanna gibi olmayalım şimdi 😂😂😂

G

Goodlife

Guest
Çocuğumuz olduğunda onu dışarıyada çıkarmayalım o zaman? Bence çok saçma. Rabbim isteyen annelerin babaların kucaklarını boş bırakmasın inşallah, ancak sokakta karnımızı saklamak zorunda kalmamalıyız. Hele ki bu ayıp bir şey kesinlikle değil.

O nasıl bir akıl mantık Allah aşkına ya korse giy ne demek 8 aylık hamile bir kadına. Sorsana kaynanana çocuk doğuyunca Allahın izniyle onu da oda filan mi kilitliycek kimseye göstermiycek? Ayıpsa hamileykende ayıp doğuyunca da ayıp. Allahım yarebim sen şu insanlara akıl fikir ver. Valla bağzı gelinler kaynanalarından korktukları için her şeyi yapıyorlar sen iyi ki yapmamışsın canım.

Ağzına sağlık canım ne güzel demişsin.
Niye yapayım dediğini mantıklı değil ki canım? Kendisi 4 çocuk doğurmuş hangisinde korse giymiş acaba. Zaten falsolu hareketi çoktur ben görmezden duymazdan gelirim. Erken doğum riskim var dr kontrolünden gelirken vi uğrayalım dedik eşimle bana mutfak dolabını sildirmek istiyo. Bem 1 aydır evde yatış pozisyonundayım kendi evimle ilgilenemiyorum nasıl yapayım dedim? Ben sandalyeye çıkamıyorum başım dönüyo,kızıma da kıyamadım çok yoruldu sen bi silsen dedi. Eşim odadan çıktı geldi ben bişey demeden önünden kesti gerekirse ben yaparım ona dokunma dedi. Mutfak dolaplarını sildi. Sonrada bana diyo ki baklava böreği kim yapacak bu bayram?eşimde dediki hazır alırım 1 er tepsi. Kayınvalidem de ev tatlısı gibi olır mu dedi?eşimde o zaman bacılarıma söylerim yaparlar dedi. Çıkarken de bana diyo ki çok şanslısın oğlum sana nasıl kıymet veriyo bir gün kocamdan böyle ilgi görmedim dedi. Eşimi doguŕdugun için teşekkür ederim dedim çıktım.😁😁

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Niye yapayım dediğini mantıklı değil ki canım? Kendisi 4 çocuk doğurmuş hangisinde korse giymiş acaba. Zaten falsolu hareketi çoktur ben görmezden duymazdan gelirim. Erken doğum riskim var dr kontrolünden gelirken vi uğrayalım dedik eşimle bana mutfak dolabını sildirmek istiyo. Bem 1 aydır evde yatış pozisyonundayım kendi evimle ilgilenemiyorum nasıl yapayım dedim? Ben sandalyeye çıkamıyorum başım dönüyo,kızıma da kıyamadım çok yoruldu sen bi silsen dedi. Eşim odadan çıktı geldi ben bişey demeden önünden kesti gerekirse ben yaparım ona dokunma dedi. Mutfak dolaplarını sildi. Sonrada bana diyo ki baklava böreği kim yapacak bu bayram?eşimde dediki hazır alırım 1 er tepsi. Kayınvalidem de ev tatlısı gibi olır mu dedi?eşimde o zaman bacılarıma söylerim yaparlar dedi. Çıkarken de bana diyo ki çok şanslısın oğlum sana nasıl kıymet veriyo bir gün kocamdan böyle ilgi görmedim dedi. Eşimi doguŕdugun için teşekkür ederim dedim çıktım.😁😁
Senin erken doğum riskin olduğunu bile bile bunu yapıyorsa ozaman ruh hastasımı bu 🤔🤐

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha valla iyi güldüm 😂 Allahım da herkeze böyle anlayışlı eş nasip etsin canım. Eşini çok taktir ettim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar