gebelikte Kaşıntı canesten krem gynoflor kullanan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan gebelikte Kaşıntı canesten krem gynoflor kullanan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,640 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Kaşıntı canesten krem gynoflor kullanan
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hasret kiselii

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Aile hekimi de yazar canım uygun olan ilaçları. Kontrol zamanın geldiğinde kendi druna da götürür gösterirsin sonuçları da idrarda enfeksiyon çıkarsa verdiği ilaçları da. Beni bugün drum alttan muayene etti o şekilde dedi mantar, enfeksiyon falan yok diye. Benim tek şikayetim su gibi akıntı olması bide kaşıntı yanma vs yok bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha önce devlete gittiğimde bana da Dr tahlil istemeden ilaç yazdı enfeksiyon var diye tahlil yapmadığı için benimde enfeksiyon tarzında şikayetlerim olmadığı için alıp kullanmadım. Ama sende aşırı kaşıntı oluyormuş o enfeksiyon kaynaklı oluyor sadece canım ondan olabilir. İçin rahat etmediyse git tahlil yaptır yine istersen ama büyük ihtimalle vardır çünkü mantar yada enfeksiyon olması yapıyor onu
Muhtemelen mantar

Aile hekimliklerinde idrar tahlili alınmıyor bildiğim kadarıyla.

Gynoflorun hap olduğuna emin misin? Vajinal tablet olmasın o?

Evet öyle cnm vajinal tablet hapları baya büyük beyaz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kanı biliyorum evet bizim burdakinde ASM lerde idrara bakmıyorlar demişti, merkez ASM ler var onlarda labaratuvar varmış orda alınıyormus. Sizin gittiğiniz daha kapsamlı bir ASM mi acaba. Bilemedim. 🤷
Değil aslında normal küçük bi yer ama bende bilemedim. Orada bakılmıyor zaten 10dan sonra tahlil almıyorlar bitiyor, başka bi yere laboratuvara gidiyor ama nereye bilmiyorum

Muhtemelen mantar
Benim mi 🙄

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Muhtemelen mantar

Evet öyle cnm vajinal tablet hapları baya büyük beyaz
Evet bende kullandım yesil beyaz bir kutusu vardı 6 adetti. Orta büyüklükte ilaçlar ama alttan aldım o yüzden sordum canım.

Değil aslında normal küçük bi yer ama bende bilemedim. Orada bakılmıyor zaten 10dan sonra tahlil almıyorlar bitiyor, başka bi yere laboratuvara gidiyor ama nereye bilmiyorum

Benim mi 🙄
Anladım canım, bende hiç alınmıyor zannediyordum.

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank

Benim mi 🙄
Yok cnm benim muhtemelen mantar enfeksiyon olsaydı doktor söylerdi bi kere öylede olmuştu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende kullandım yesil beyaz bir kutusu vardı 6 adetti. Orta büyüklükte ilaçlar ama alttan aldım o yüzden sordum canım.

Anladım canım, bende hiç alınmıyor zannediyordum.
Olabilir canım daha önce istemedilerse orada nereden bileceksin haliyle

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm benim muhtemelen mantar enfeksiyon olsaydı doktor söylerdi bi kere öylede olmuştu
Beni alttan muayene etti bi sıkıntı yok dedi. Bende bana dedin sandım canım ondan 😂

Ben sordum ilk zaman teredudte kaldim dr zarari olsa yazip vermezdim rahatlikla kullan dedi doguma kadar hemde bu arada imom u sizde mi ozel aliyor sunuz
İmomu sigorta karşılamıyor canım en iyi ilaçlardan biri olduğu için genelde onu öneriyor drlar

Tüm sayfalar yüklendi.