Gebelikte Kilo alımı nasıl olmalı

• Konbuyu başlatan Vildann
  • Toplam 40 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vildann tarafından oluşturulan Gebelikte Kilo alımı nasıl olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,538 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kilo alımı nasıl olmalı
Konbuyu başlatan Vildann
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
peki ilk 4 ayda 5 ay yine sabit 55 kilomuydun yoksa ilk aylarda almışmıydın canım bende 55 ile hamile kaldım şuan 17 hafta 3 günlük sağlık ocağındaki ebe neden kilo almadın acaba dedi 1 hafta öncede doktorum bebekte bir sıkıntı yok demişti benim kilo almamam bebeğe zarar verir mi kafam karıştı mesajını görünce sorayım dedim
Bende 16 haftalığım 53 kiloyken öğrendim 55 olmuşum ya hamile göbeğimde var 😅 şimdiden evhamlandım ama inşallah 10 kiloyu aşmam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar 30+2 haftalık hamileyim. 55 kg ile hamile kaldım şu an 66 kiloyum. Doktorum kilo artışının fazla olduğunu söyledi. Sizcede öyle mi. Biraz huzursuz etti bu durum beni. Bebeğimin sağlığı gayet yerinde ama insan takılı kalıyor işte.. Bu arada bu 2.hamileliğim ve ilkinde 20 kg almıştım toplam
Normali 6 10 kilo falanmış benim okuduğum kitapta gördüm arkadaşlarıma sordum onlar 30 kilo almışlar 3kilo bebek doğuracaksın 30 kilo nereden alıyosun diyodum ama alınıyor belkide kontrolsüz beslenirsen hamurişi yağlı yersen farketmeden şimdilik başlardayım bende bakalımnkaç kilo ile kapatacağım 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 16 haftalığım 53 kiloyken öğrendim 55 olmuşum ya hamile göbeğimde var 😅 şimdiden evhamlandım ama inşallah 10 kiloyu aşmam

Normali 6 10 kilo falanmış benim okuduğum kitapta gördüm arkadaşlarıma sordum onlar 30 kilo almışlar 3kilo bebek doğuracaksın 30 kilo nereden alıyosun diyodum ama alınıyor belkide kontrolsüz beslenirsen hamurişi yağlı yersen farketmeden şimdilik başlardayım bende bakalımnkaç kilo ile kapatacağım 😅
ya göbek benimde var hatta belli ama kilom 4 aydır hala aynı 55 hep sadece gram oynuyor 😂

ya göbek benimde var hatta belli ama kilom 4 aydır hala aynı 55 hep sadece gram oynuyor 😂
bebeğinin cinsiyeti belli mi canım

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30+2 haftalık hamileyim. 55 kg ile hamile kaldım şu an 66 kiloyum. Doktorum kilo artışının fazla olduğunu söyledi. Sizcede öyle mi. Biraz huzursuz etti bu durum beni. Bebeğimin sağlığı gayet yerinde ama insan takılı kalıyor işte.. Bu arada bu 2.hamileliğim ve ilkinde 20 kg almıştım toplam
Bende ilk gebeligimde 22 kilo almıştım ama çok rahat doğum yapmıştım 29+1 haftalık hamileyim şimdi de 10 kilo almışım benim seninkine göre daha fazla böyle şeyleri takma hiç boşuna sağlıklı olsun doğsun o bize Yeter kilo verilir

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Bana gayet normal geldi aslinda ama cok takilirsan beyaz unu ve sekeri azalt yada tamamen kes tam bugdaya gecis yap hem daha saglikli. Su tuketimini arttir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar