Gebelikte Kilo alımı nasıl olmalı

• Konbuyu başlatan Vildann
  • Toplam 40 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vildann tarafından oluşturulan Gebelikte Kilo alımı nasıl olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,539 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kilo alımı nasıl olmalı
Konbuyu başlatan Vildann
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 50 kiloyla hamile kaldım şuan 35 +4 günlüuüz 75 kiloyum 25 kilo sldım😂😂😂
Sen sus cadaloz😬🤣❤ masallah sen hemen veriyosun normalde baya zayıfsın keske benimki de hemencecik sen gibi gitse😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar 30+2 haftalık hamileyim. 55 kg ile hamile kaldım şu an 66 kiloyum. Doktorum kilo artışının fazla olduğunu söyledi. Sizcede öyle mi. Biraz huzursuz etti bu durum beni. Bebeğimin sağlığı gayet yerinde ama insan takılı kalıyor işte.. Bu arada bu 2.hamileliğim ve ilkinde 20 kg almıştım toplam
Aslinda gayet normal canım ya takma doktoru verirsin dogum sonrası kiz 30 kilo alan var seninki gayet iyi kuzum bence

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Sen sus cadaloz😬🤣❤ masallah sen hemen veriyosun normalde baya zayıfsın keske benimki de hemencecik sen gibi gitse😅

Aslinda gayet normal canım ya takma doktoru verirsin dogum sonrası kiz 30 kilo alan var seninki gayet iyi kuzum bence
Filiz beni gördü o gün sor bak hiç 25 kilo almışmıyım

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar 30+2 haftalık hamileyim. 55 kg ile hamile kaldım şu an 66 kiloyum. Doktorum kilo artışının fazla olduğunu söyledi. Sizcede öyle mi. Biraz huzursuz etti bu durum beni. Bebeğimin sağlığı gayet yerinde ama insan takılı kalıyor işte.. Bu arada bu 2.hamileliğim ve ilkinde 20 kg almıştım toplam
Biraz fazla canım .ama kafaya takılacak kadar değil.ben hep hamileliklerimde 20 den fazla aldım.34+3 haftalığım 13 kilo aldım.

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Benim bu 3. Gebeliğim bunda daha yolun yarisindayiz ama diğer iki gebeligimdede net 20 kilo aldım fazlası bile olabilir doktorlar güya bizi düşünüyor yağ bağlamaya kim diye kuzum al sen kilonu 3 çocukla kilodan eser kalmaz zaten dogrunca 🤗🤭

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde 36 hftlik doğdu toplam 33 kilo aldım 40 haftayı bekleseydi daha kaç kilo alırdım bilmiyorum 🤗 şimdi 20+5 haftalık hamile yim 2 kilo aldım daha ben 20 lerden sonra alıyorum 🤣

ayalcinim

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik döneminde kilo alımı daha önceki kilonuza bağlıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣kizzz bende derd ediyordum kendime kendi kilomu bende 50 kq la hamile kaldim wimdi 30 haftalikiz 18 kilo aldim 68 kliyoum😅😅
Ha masallah kuzum🧿🤩

İlk gebeligimde 36 hftlik doğdu toplam 33 kilo aldım 40 haftayı bekleseydi daha kaç kilo alırdım bilmiyorum 🤗 şimdi 20+5 haftalık hamile yim 2 kilo aldım daha ben 20 lerden sonra alıyorum 🤣
😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar