Gebelikte kilo alımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilara Atalay tarafından oluşturulan Gebelikte kilo alımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,693 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kilo alımı
Konbuyu başlatan Dilara Atalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
G

Göhər

Guest
Kizlar 18 haftaligim sağlık ocağına gittim kontrole 55 kilo ile gebe kaldım 61 kilo olmuşum çok mu bu acaba ne yapmalıyım hemşire çok kilo almışsın dedi gene moral birakmadilar
Merak etme canım az kilo alncada neden az kilo aldın söylüyorlar😂 bende 39 hafta hamileyim 54 ilə başlamışdım 63 kiloyum doktor bu gün yarın doğucaqsız kilon çok az diyor ama bebeğim 3.450 qr😂 bu doktorlara hiç bi şeyi beğendirmek olmuyo qaliba😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bide sağlık ocağı hemşiresi demiş bunu kendi doktorun demediği sürece aldırma iki ay kontrole gitmedim 3 kilo almıştım doktorum fazla dedi geçen ay bir kilo almışım bu defa az dedi ben hiç takmıyorum bebeğimin kilosu gelişimi önemli ben alırım da veririm de ne olacak
Aynen sanki onlara ne zaten bebeklerimizi saglıklı olsun bizler kiloda alırız verrizde

A

ASMS

Guest
Kizlar 18 haftaligim sağlık ocağına gittim kontrole 55 kilo ile gebe kaldım 61 kilo olmuşum çok mu bu acaba ne yapmalıyım hemşire çok kilo almışsın dedi gene moral birakmadilar
Bende 19 haftanın içindeyim hiç kilo almadım herkes de aynı değil maalesef bebek sağlıklı yda önemli olan o

Tüm sayfalar yüklendi.