Gebelikte kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnci GÖKTUĞ tarafından oluşturulan Gebelikte kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,264 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kilo
Konbuyu başlatan İnci GÖKTUĞ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İlk oğlumda 16 kilo almıştım 😇😊 bu bebiş te de 15 haftalık olduk 10 kilo verdim değişiyor demek ki 🥰

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamişler merak ettigim bir sey var. Bn 32+3 um 62 ile gebe kaldım şu an 77 kiloyum yani baya kilo aldim doguma kadar ne olcak hiç bilmiyorum sizlerde kilo nasil var mi benim gbi boyle olan ?( Bu arada tabiki bebegimi saglikla alayim kucagima gerisi onemli degil)
Ben 58 kiloyla hamile kaldım şuan 82 kiloyum 31+5 haftalık olduk daha var inşallah daha fazla kilo almam ama ilk gebeliğimde 33 kilo almıştım 93 kiloyla doğuma girmiştim 93 den 58 e düştüm kolay kilo alıp veriyorum onun için hiç sıkıntı değil kilolu olmam çocuklarım saglikli olsun bana yeter

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamişler merak ettigim bir sey var. Bn 32+3 um 62 ile gebe kaldım şu an 77 kiloyum yani baya kilo aldim doguma kadar ne olcak hiç bilmiyorum sizlerde kilo nasil var mi benim gbi boyle olan ?( Bu arada tabiki bebegimi saglikla alayim kucagima gerisi onemli degil)
Canım ben ilk oğlumda çok kilo aldım 45 le hamile kalıp 75 80le doğuma girmiştim kilo aldım deme yani 😂😂 ikincide 10 12 falan aldım galiba bunda bakalım kaç kilo alacağım doğuma kadar. Korkma ama doğumdan sonra veriliyor genelde ☺️

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk oğlumda çok kilo aldım 45 le hamile kalıp 75 80le doğuma girmiştim kilo aldım deme yani 😂😂 ikincide 10 12 falan aldım galiba bunda bakalım kaç kilo alacağım doğuma kadar. Korkma ama doğumdan sonra veriliyor genelde ☺️
Yaa gercekten baya almissin canim birde cok kilo alinca dogum zor olur mu o da ayri bi kafa karisikligi yaratiyo bemde 🤷🏼‍♀️😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk oğlumda 16 kilo almıştım 😇😊 bu bebiş te de 15 haftalık olduk 10 kilo verdim değişiyor demek ki 🥰
Ay ne guzel masallah size 🤭

Bende 65 le basladı 80 le dogurdum canım son zaman pek kilo almıyorsun sende 78 79 la dogum yaparsın heralde
Yaa inşaallah 🥰

Bende 65 le basladı 80 le dogurdum canım son zaman pek kilo almıyorsun sende 78 79 la dogum yaparsın heralde
Yaa inşaallah 🥰
Canım artık sen yesende almazsın o kadar aldıgın bebegın kilosu dogum yapınca 7 8 kilo birden gidiyor zaten
İnşaallah cunku kilo hic iyi bir sey degil asiri terliyorum hareket etmekte zorlaniyorum

Yaa inşaallah 🥰
Canım artık sen yesende almazsın o kadar aldıgın bebegın kilosu dogum yapınca 7 8 kilo birden gidiyor zaten
İnşaallah cunku kilo hic iyi bir sey degil asiri terliyorum hareket etmekte zorlaniyorum
Ben 58 kiloyla hamile kaldım şuan 82 kiloyum 31+5 haftalık olduk daha var inşallah daha fazla kilo almam ama ilk gebeliğimde 33 kilo almıştım 93 kiloyla doğuma girmiştim 93 den 58 e düştüm kolay kilo alıp veriyorum onun için hiç sıkıntı değil kilolu olmam çocuklarım saglikli olsun bana yeterne guzel aldiginiz gibi geri verebilmeniz benim vucudum zaten balik etli ozellikle maalesef zaten bacaklarim kalin simdi daha da kalin oldu diyorum dogum nasil yapicam bu bacaklarla

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yaa gercekten baya almissin canim birde cok kilo alinca dogum zor olur mu o da ayri bi kafa karisikligi yaratiyo bemde 🤷🏼‍♀️😊

Yaa inşaallah 🥰

Yaa inşaallah 🥰

Yaa inşaallah 🥰

Aynen ilkinde aşırı almıştım canım. Bilmiyorum ki etkisi vardır ama illaki doğuma

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Canm bende 37+3 'ün 58 ile hamile kaldm şuan 69 kiloyum seninki de normal bence ama yinede dikkat et daha fazla alma sağlıklı beslen

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben 63 le kaldım 4 kilo verdim ilk 4 ay şuan 70 kiloyum 27+5 haftalık hamileyim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğimde 70 ile hamile kaldım 100 le doğuma gittim verip verip aldım 7 sene içinde buna da 100 le hamile kaldım 105 oldum 25+6 yız almamak için direniyorum veremiyorum sonra çünkü şeker ve troid var çünkü zorluyor beni. Allah yardımcımız olsun

Ama bişey dicem kızlar ilk gebeliğim erkek bebek kilo almama rağmen kalçam büyümemişti bu kadar bu kız arka taraf ayrı bi dünya oldu resmen ya neden böyle oluyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğimde 70 ile hamile kaldım 100 le doğuma gittim verip verip aldım 7 sene içinde buna da 100 le hamile kaldım 105 oldum 25+6 yız almamak için direniyorum veremiyorum sonra çünkü şeker ve troid var çünkü zorluyor beni. Allah yardımcımız olsun

Ama bişey dicem kızlar ilk gebeliğim erkek bebek kilo almama rağmen kalçam büyümemişti bu kadar bu kız arka taraf ayrı bi dünya oldu resmen ya neden böyle oluyor
Kız bebekte kalça büyür karında daha yassı durur canım genelde böyle oluyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.