Gebelikte kızarıklık kaşıntı oldu ne yapmalıyım ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza Fırat tarafından oluşturulan Gebelikte kızarıklık kaşıntı oldu ne yapmalıyım ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,391 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kızarıklık kaşıntı oldu ne yapmalıyım ?
Konbuyu başlatan Beyza Fırat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Tamam ya off kesin kurdeşen o 😣😣😖 benim kizimda dogumum aşırı zordu pskolojim cok cok bozulmuştu ve doğumdan sonra kurdesen olmustum vucudumun heryeri ozellikle bacaklarimda vardi kasidikca koca koca kabariyordu allahim yirtilacak gibi kaşınirdi o ara emziriyorum diye bitkisel birsuru sey denedik bana misin demedi en son ilacini kullandım oda sutumu kesti lanet olasica😢😢 neler cektim neler en etkilisi igne diyorlar kuzum sanki ozaman igneden kactim sütüm biter diye ilaç kullandim gene kesti sütümü😥 bi cildiyeye gostersen kuzum ya kaşıdıkça daha cok artar o ya
Nasıl yani kuzum

Evet harita gibi bide diğer cikanla büyüdükçe bir diğeri birleşiyor 😥

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Tamam ya off kesin kurdeşen o 😣😣😖 benim kizimda dogumum aşırı zordu pskolojim cok cok bozulmuştu ve doğumdan sonra kurdesen olmustum vucudumun heryeri ozellikle bacaklarimda vardi kasidikca koca koca kabariyordu allahim yirtilacak gibi kaşınirdi o ara emziriyorum diye bitkisel birsuru sey denedik bana misin demedi en son ilacini kullandım oda sutumu kesti lanet olasica😢😢 neler cektim neler en etkilisi igne diyorlar kuzum sanki ozaman igneden kactim sütüm biter diye ilaç kullandim gene kesti sütümü😥 bi cildiyeye gostersen kuzum ya kaşıdıkça daha cok artar o ya
Benim de bacaklarda yoğun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vallq canım resmen 3 haftadır cildiye bakıyorum artık bildirim filan açtım MHRS de bana mısın demiyor bir tane uygun doktor yok ben kasimayim diyorum ama olmuyor 😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de bacaklarda yoğun
Benim de sağ baldirimdw çok var bide kolumda kolumdakiler yine çok kasınmiyor ama bacağım beni öldürüyor resmen 🤦🏻‍♀️😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet cicegim benim en cok bacaklarda oluyor dogum yapmadan bi gosterin onu doktora ya dogumdan sonra ilac yada igne kullanırsın oda sütünü kesiyor kuzum bende oyle oldu ya stres yapma cok ellemeye calis iyice yayılır kuzum ya
İlaç hariç başka bir yolu yok mu balım peki onerebilecegin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benim bacaklarda oyleydi kuzum kendimden tiksiniyodum ya harita gibiydi neler cektim
Vallq canım resmen 3 haftadır cildiye bakıyorum artık bildirim filan açtım MHRS de bana mısın demiyor bir tane uygun doktor yok ben kasimayim diyorum ama olmuyor 😥

Benim de sağ baldirimdw çok var bide kolumda kolumdakiler yine çok kasınmiyor ama bacağım beni öldürüyor resmen 🤦🏻‍♀️😥

İlaç hariç başka bir yolu yok mu balım peki onerebilecegin
Vala ozamanlar en etkilisi igne demislerdi kuzum direk cigerlerden kesiyormus o kaşıntıyı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende oyleydim canim cok iyi anliyorum seni ya off
Güzelim 2 hafta önce büyük stres yaşadım sanırım ondan oldu sende stres deyince aklika bunlar çıkmadan 2 gün önce yaşadığım şey geldi vücudum sanırım kaldıramadı hala onun korkusunu yaşıyorum belkide ondan geçmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar