Gebelikte kızarıklık kaşıntı oldu ne yapmalıyım ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza Fırat tarafından oluşturulan Gebelikte kızarıklık kaşıntı oldu ne yapmalıyım ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,438 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kızarıklık kaşıntı oldu ne yapmalıyım ?
Konbuyu başlatan Beyza Fırat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun ya kaynın da yapmış etmiş olan eşine olmuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin eşinin ne suçu varsa valla sinir oldum kaynına

Bende öyle canım diyorum ya kendi halt yedi olay eşimin basina patladı kendi olaydan sonra kızın ailesi ile konuşamadı vs benim eşim hitti yine insan gibi araları düzelsin diye konuştu hiç bir şeye onay vermedi kızda geri aldı başını gitti kendi meydana çıkamadı hala çıkamıyor adamlarda resmen eşimle göz dağı verdiler tabi şuan mahkeme mahkeme sürünevekler ama insanın canı yanıyor suçsuz yere birinin hasar gormesinden 🤦🏻‍♀️ o geceki korkumu Diyorum hala Allah onlara da yaşatsın rabbim sorsun hesabını 🤲🏻

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle canım diyorum ya kendi halt yedi olay eşimin basina patladı kendi olaydan sonra kızın ailesi ile konuşamadı vs benim eşim hitti yine insan gibi araları düzelsin diye konuştu hiç bir şeye onay vermedi kızda geri aldı başını gitti kendi meydana çıkamadı hala çıkamıyor adamlarda resmen eşimle göz dağı verdiler tabi şuan mahkeme mahkeme sürünevekler ama insanın canı yanıyor suçsuz yere birinin hasar gormesinden 🤦🏻‍♀️ o geceki korkumu Diyorum hala Allah onlara da yaşatsın rabbim sorsun hesabını 🤲🏻
Allah sorar zaten canım evli çoluklu çocuklu adamı neden rahatsız ediyor pislikler kaynına göz dağı versinler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar