Gebelikte korona aşısı????

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban 🦋 tarafından oluşturulan Gebelikte korona aşısı???? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,257 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte korona aşısı????
Konbuyu başlatan Keziban 🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İlaçların zararı var da zaten Dr yazmıyor ilaç sana zaten her gebede ilaç kullanamiycani biliyor bu durumla aşı çok farklı aşı da bişey duyulsa herkes hiç yaptirmiycak aşıyla normal hap bir değil su durumda
Onu kastetmedim kan ilacı dvitamini falsnda doğal almak istiyorum kullanmak istemiyorum ileriki haftalarda kan depoları azalacak diye yazıyor doktorlar 😑 besinlerle almak istiyorum olursa

İklim

Kayıtlı Üye
rank
He pardon :) pekmez falan iç organik olan şeyler tüketmeye çalış ben öyle yapıyorum pekmez içiyorum sabahları kahvaltıdan sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onu kastetmedim kan ilacı dvitamini falsnda doğal almak istiyorum kullanmak istemiyorum ileriki haftalarda kan depoları azalacak diye yazıyor doktorlar 😑 besinlerle almak istiyorum olursa
Pekmez tüket bak o çok iyi herşeye faydası var keçi boynuzu özelikle kansizlik vitanmin herşeye iyi geliyo hem kilo yapar bebeğe sana kansızlığa da çok iyi gelir

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
He pardon :) pekmez falan iç organik olan şeyler tüketmeye çalış ben öyle yapıyorum pekmez içiyorum sabahları kahvaltıdan sonra

Pekmez tüket bak o çok iyi herşeye faydası var keçi boynuzu özelikle kansizlik vitanmin herşeye iyi geliyo hem kilo yapar bebeğe sana kansızlığa da çok iyi gelir
Kanım iyi ama ileride azalırmış deniyo üzüm pekmezi kuru üzüm falan yiyorum herşeyin pekmezi var şükür kayınvalidem yapıyor keçiboynuzu uok sadece bebeğinde kiloya ihtiyacı yok sanırım önden gidiyo doğumda çok olmasa bari normal doğumu zorlaşyırmasın 😅

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Ben tetanozda bile kararsızım vücuduma kan dvitamini ilaç bile almak istemiyorum 🤭
Yok canim vitamin kullan cocuk vitaminsiz kalirsa daha kötü 😇

Ben yaptırmadım canım.Güvenemedim.Bağışıklığımı güçlü tutan yiyecek ve içecek tükettim.
Bilemedim canim ya haberlerde cok duyuyorum o yuzden cok tedirginim

Ben yaptırmadım canım.Güvenemedim.Bağışıklığımı güçlü tutan yiyecek ve içecek tükettim.
Hamilelikte bende guvenemiyorum bazen pişman oluyorum neden yaptrtmadım diye ama aşı olursamda doğumdan sonra olucam hayırlısıyla 😊
😇🥰💜

Hamilelikte bende guvenemiyorum bazen pişman oluyorum neden yaptrtmadım diye ama aşı olursamda doğumdan sonra olucam hayırlısıyla 😊
😇🥰💜
Ben güvenemiyorum bilmiyorum niye ama kesinlikle güvenemiyorum tarihi geçmiş aşıları bile kullaniyolarmis bebekte bir hasar birakirmi bilmiyorum Dr fark etmez belki ama ilerde çıkma ihtimali var hiç aşı olmadim kendimi koruyorum dikat ediyorum inşallah kazasız belasız hastalıksız atlatırız 🤲🤲🤲

Artı birde bir hasar olsa bişey olsa bile bunu kimse dile getirmez ne dicekler aşı yaptık yann etkimi yaptı bunu kimse dile getirmez yani it iti issirmaz diye bir laf varya o yüzden güvenmiyorum
Ay simddi dusundum de haklisin ya

...

Moderator
Mod
rank
Yok canim vitamin kullan cocuk vitaminsiz kalirsa daha kötü 😇

😇🥰💜

😇🥰💜

Ay simddi dusundum de haklisin ya
Haber dinlemiyorum canım.En ufak birşey hamileliğin verdiği piskolojiyle çok etkiliyor beni.

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum ol dedi ben bu cuma olacağım. Tetanoza bile mesafeli kadınlar görüyorum. Tetanoz bulaşmış insan görseniz koşa koşa gider olursunuz. Aşı bi nimettir. Yanlış yönlendirmeyin kimseyi.

Son düzenleme:

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorum ol dedi ben bu cuma olacağım. Tetanoza bile mesafeli kadınlar görüyorum. Tetanoz bulaşmış insan görseniz koşa koşa gider olursunuz. Aşı bi nimettir. Yanıl yönlendirmeyin kimseyi.
Yanlış yönlendirme nasıl oluyo herkesin beyni idaresi var dusunebiliyo yani 9 yaşında kimse yok bu sitede hoş olsa bile o yaştaki çocuk bile senin yaptığın yorumu yapmaz herkesin kendi fikri kendi düşüncesi boş boş konuşma

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış yönlendirme nasıl oluyo herkesin beyni idaresi var dusunebiliyo yani 9 yaşında kimse yok bu sitede hoş olsa bile o yaştaki çocuk bile senin yaptığın yorumu yapmaz herkesin kendi fikri kendi düşüncesi boş boş konuşma
İyi de bilimsel bilgiye sahip olmak için beyin yeterli mi? Doçentler doktorlar boşuna mı okul okuyor, ihtisas yapıyor, bilimsel makale takip ediyor?

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar