Gebelikte korona aşısı????

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban 🦋 tarafından oluşturulan Gebelikte korona aşısı???? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,252 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte korona aşısı????
Konbuyu başlatan Keziban 🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İyi de bilimsel bilgiye sahip olmak için beyin yeterli mi? Doçentler doktorlar boşuna mı okul okuyor, ihtisas yapıyor, bilimsel makale takip ediyor?
Bende doçent dr dinliyorum tetanoz boşa oluyormuşuz 30.haftada difteri tetanoz ve boğmacada olan bir aşıyı alıp yapmamızı tavsiye ediyor mesela herşeye inanmamalı her doktorada

İklim

Kayıtlı Üye
rank
İyi de bilimsel bilgiye sahip olmak için beyin yeterli mi? Doçentler doktorlar boşuna mı okul okuyor, ihtisas yapıyor, bilimsel makale takip ediyor?
Aşı olanlarda ölüyor aşı olanlarda üst üste kovid geciriyo ne alaka okul okumasıyla falan git sen aşını ol bize ne anlatıyon

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bu cahillik bana fazla. İyi günler.
Asıl sen cahilsin cahil olmasan fikir söylemeyle insanlar yonledirilmez bunu idraak edebilirdin herkesin fikri düşüncesi farklı ben bişey söyledim diye herkes benim fikrimden etkilenecek değil Allah'a şükür herkese Allah beyin vermiş kullanabiliyor yani

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar